Zavrieť

Porady

Masérky z Thajska -ako dostať na Slovensko

Nejako sa rozšírilo poskytovanie Thajskej masáže Thajkami ,ale pýtajú za to na Slovensku nehorázne peniaze / Thajska masáž v Thajsku stojí od 100- do max. 250 Bath - 6 Eur hodina/Tak že uvažujem otvoriť masážny salon a zničiť nenažratúkonkurenciu.
Aký je postup ak by som chcel zamestnať thajky na Slovensku legálne.
Každý kto poskytne odbornú radu bude mať u mňa v prípade otvorenia masážneho salonu masáž doživotne zdarma
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Dav Pozri príspevok
    Skús sa informovať na Úrade práce. Pozri aj link http://www.eures.sk/mnu/57-1-zamestn...ch-krajin.html
    BXLmiami Pozri príspevok
    Nie,myslela som to tak,že ak povybavuje víza,dovezie ich sem,zaplatí nejakú tlmočníčku,plat masérkam,odvody za ne,obstará im cestu a ubytovanie,zaplatí vybavené priestory,tak nebude mať cenu masáže ako v Thajsku.Bude mať problém udržať ceny na urovni konkurencie.Myslím,že sa treba spýtať na ministerstve vnútra,za akých podmienok tu môže na prechodný pobyt a na prácu prihlásiť ľudí z tretích krajín.
    Na stránke Eures je podrobne popísaný postup. najprv musí absolvovať úrad práce, potom sa treba informovať aj v sociálnej a zdravotnej poisťovni. http://www.socpoist.sk/612/1562s?prm2=38415
    http://ec.europa.eu/social/main.jsp?...&intPageId=983 Občania tretích krajín

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Skús sa informovať na Úrade práce. Pozri aj link http://www.eures.sk/mnu/57-1-zamestn...ch-krajin.html

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    pivko Pozri príspevok
    Posúvam....
    a ešte doplním že sa mi jedná len o rady aká je legislatíva a postup /víza , pracovné povolenie atd/, Kde a ako pozháňať masérky to viem.
    Konkurenciu síce zničíš,ale aj seba.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    pivko Pozri príspevok
    Nejako sa rozšírilo poskytovanie Thajskej masáže Thajkami ,ale pýtajú za to na Slovensku nehorázne peniaze / Thajska masáž v Thajsku stojí od 100- do max. 250 Bath - 6 Eur hodina/Tak že uvažujem otvoriť masážny salon a zničiť nenažratúkonkurenciu.
    Aký je postup ak by som chcel zamestnať thajky na Slovensku legálne.
    Každý kto poskytne odbornú radu bude mať u mňa v prípade otvorenia masážneho salonu masáž doživotne zdarma
    Posúvam....
    a ešte doplním že sa mi jedná len o rady aká je legislatíva a postup , na akom úrade by mi poskytli info?/víza , pracovné povolenie atd/, Kde a ako pozháňať masérky to viem.
    Naposledy upravil pivko : 17.01.11 at 06:55

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    pivko Pozri príspevok
    Nejako sa rozšírilo poskytovanie Thajskej masáže Thajkami ,ale pýtajú za to na Slovensku nehorázne peniaze / Thajska masáž v Thajsku stojí od 100- do max. 250 Bath - 6 Eur hodina/Tak že uvažujem otvoriť masážny salon a zničiť nenažratúkonkurenciu.
    Aký je postup ak by som chcel zamestnať thajky na Slovensku legálne.
    Každý kto poskytne odbornú radu bude mať u mňa v prípade otvorenia masážneho salonu masáž doživotne zdarma
    teraz úprimne- jednalo by sa fakt o thajskú masáž???-troška to zvádza niekde inde...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    No pivko, BXL to myslela správne- tieto veci majú na starosti určití ľudia, a tým by sa moc nepáčila nejaká nová konkurencia...

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    No pivko, BXL to myslela správne- tieto veci majú na starosti určití ľudia, a tým by sa moc nepáčila nejaká nová konkurencia...
    Tak v Košiciach na Masiarskej to má obyčajný človek tak že neviem akých ľudí más na mysli a ešte raz zdorazňujem že ide o Thajskú masáž , herbal sauna a nie o bordel./ Tak že Ľudia nehrozia/ V Thajsku som bol 26x tak že asi viem čo to je Thajská masáž a nemám rád múdrcov čo si myslia že Thajska masáž má niečo spoločné zo sexom.

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Nie,myslela som to tak,že ak povybavuje víza,dovezie ich sem,zaplatí nejakú tlmočníčku,plat masérkam,odvody za ne,obstará im cestu a ubytovanie,zaplatí vybavené priestory,tak nebude mať cenu masáže ako v Thajsku.Bude mať problém udržať ceny na urovni konkurencie.Myslím,že sa treba spýtať na ministerstve vnútra,za akých podmienok tu môže na prechodný pobyt a na prácu prihlásiť ľudí z tretích krajín.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.