Zavrieť

Porady

Ako dostať Thajske masérky na Slovensko

oprašujem starú tému
vie tu niekto napísať presný postup , kde a ako začať , lebo na UP mi nevedela pracovníčka povedať nič. V SP som ešte nebol.
Tak že...?
3 komentárov     zbaliť
marjankaj Obchod s bielym mäsom? Či skôr so žltým?
korela Pomohlo by obehnúť zopár masážnych salónov a spýtať sa priamo Thajčaniek, či by nevedeli odporučiť, resp. ponúknuť prácu svojim známym doma, možno natrafíš aj na také, ktoré už majú prácu v Európe za sebou a sú znalé pomerov?
Ostatné dotiahneš.
pivko korela ja som momentálne mesiac v Thajsku tak že si viem pozháňať masérky aj sám , ale diky za ochotu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    pivko avalik výborna rada ďakujem a marjankaj zalez o žiadne maso neide dokonca plánujem radšej zamestnať maserov ako opice .
    marjankaj Ale to sa musíš inak opýtať. Ako máme vedieť, kvôli čomu do toho Thajska chodíš.
    pivko Daj si predpisať tabletky na spanie a nevypisuj tu o polnoci hlúposti.
      zbaliť

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    sameho by ma to zaujimalo. Mozno by som este zovseobecnil, Ako dostat a zamestnat zamestnanca z krajiny mimo EU na Slovensko
    Naposledy upravil taiko : 01.10.13 at 11:23
    marjankaj No už len tu by mali JOB. A celý svet by prestal chodiť do Thajska a my by sme tu mali raj.

    Ako dostať Thajske masérky na Slovensko

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.