daniela-D
21.01.11,19:14
zdravim... ma niekto nejake skusenosti s chudnutim?... drzim dietu, resp. stravujem sa zdravo... nejem sladké, tucne, vetsinou len zeleninu kusok ovocia, a chude meso.. + k tomu ccvicim zacala som sa venovat zumbe, cvicim zvetsa dva krat denne, obcas aj tri ked to cas dovoli..( 20min+60min +30min) zhodila som sice peknych 14 kil... a som spokojna.. no treba mi zhodit este aspon 7-8kg.. aaa ide to doost tazko.... uz nejaky cas stojim na vahe stale na 60tke :-( .. poradi mi niekto co s tym? kazdy mi vravi ze prve kila idu lahko a tie posledne sa drzia.. ale poradte ako tie kila dam dole??.. kedze zrejme to co robim uz nestaci na to.. aby moja vaha sla dole.. riadim sa tym.. zee clovek ktory chce schudnut musi vydat viac energie ako prijat.. avsak zrejme to nestaci :-/ .. dakujem za prispevky a rady.
Halli
21.01.11,18:21
Môžeš prosím napísať koľko máš rokov a výšku? a koľko si mala predtým, ak si schudla 14..:eek:....

zistila som , že si po/alebo na materskej, takže už to chápem:D
daniela-D
21.01.11,18:27
Môžeš prosím napísať koľko máš rokov a výšku? a koľko si mala predtým, ak si schudla 14..:eek:....

zistila som , že si po/alebo na materskej, takže už to chápem:D
NOOOOO mam 27 rokov ..som rok po porode.. vyska cca 167 a predtym nez som otehotnela som vazila cca 50kg.. po po porode asi 67 a prednedavnom sa na mna nalepili dalsie kila :-// konecna vaha co som sa na seba uz ani pozerat nemohla bola otrasnyyyyyyychh 74 kg. :(( a teraz mam 60kg..
lujza.j
21.01.11,18:34
...no možno, že si to chudnutie začala v hlave viac riešiť viac nato myslieť a nastal úbytkový blok:) nechaj tomu voľný priebeh ako predtým keď si prišla o tých 14kg. chudnutie nie je o tom že sa niekam ponáhľame, robíme to pre seba, teda aspoň ja to tak beriem:) môžno treba v strave niekde ubrať, alebo niečo vymeniť;) napr. ovocie určite nie hrozno a banány.
arizona
21.01.11,18:40
daniela-D
21.01.11,18:53
...no možno, že si to chudnutie začala v hlave viac riešiť viac nato myslieť a nastal úbytkový blok:) nechaj tomu voľný priebeh ako predtým keď si prišla o tých 14kg. chudnutie nie je o tom že sa niekam ponáhľame, robíme to pre seba, teda aspoň ja to tak beriem:) môžno treba v strave niekde ubrať, alebo niečo vymeniť;) napr. ovocie určite nie hrozno a banány.
DAKUJEM ZA RADU :) tieto veci mam uz nastudovane z netu :) banany nejem vobec-obsahuju vela cukru. vlastne nikdy som ich ani nejedla.. tak raz za pol roka som si dala. ale teraz fakt nic... ja ovocie velmi nemusim .. jem ho len preto ze treba :)) a ked tak to hl. pomaranc, grep, mandarinku a obcas jablko . Ovocie si davam len doobedu nikdy nie poobede lebo obsahuje cukor. a samozrejme ze to robim pre seba, ved sa citim ovela lepsie, aj ma bavi takyto zivotny styl.. mam viac energie, nie som tak unavena, a po cviceni mam pozitivnu naladu.
lujza.j
21.01.11,19:02
keď to teda ovládaš správne s ovocím;) tak potom asi vieš aj to, že chlieb/celozrnný/ a cestovina iba doobeda+ iba "červená" omáčka;)
daniela-D
22.01.11,20:04
ano to samozrejme tiez viem :)) dost som toho precitala ked som sa pustila do chudnutia.. ale nechapem preco len "cervene" omacky :)))
a mimoch. chlieb nejem vobec.. ziadne pecivo...
a uzzz som aj prisla na to preco stojim na vahe :))
kompliment
09.07.11,20:16
Kompliment -inštitút chudnutia - máte niekto osobnú skúsenosť s chudnutím v Komplimente? Nikde som sa nedozvedela koľko stojí chudnutie u nich, nevie mi niekto povedať aspoň približnú čiastku? Ďakujem Ľ
misstka
09.07.11,20:28
Z vlastnej opakovanej skúsenosti ti pomôže len trpezlivosť, vždy nastane čas, kedy sa to chudnutie pri istej váhe zastaví, väčšinou to je vtedy, ked je váha v normále a telo človeku bráni schudnúť tie posledné kilá, ktoré mu treba k spokojnosti.
Hlavne neskúšaj žiadne drastické diéty, lebo jojo efekt je v tejto fáze chudnutia potom istý.
Zatiaľ aby si lepšie vyzerala by som skúsila nejaké cvičenie, ktoré by ti spevnilo telo, aby si aspoň opticky vyzerala štíhlejšia a bola so sebou trochu spokojnejšia.
tetrisss
10.07.11,05:41
ano to samozrejme tiez viem :)) dost som toho precitala ked som sa pustila do chudnutia.. ale nechapem preco len "cervene" omacky :)))
a mimoch. chlieb nejem vobec.. ziadne pecivo...
a uzzz som aj prisla na to preco stojim na vahe :))

Tak prezrad...:---