alexanderko
03.02.11,16:29
dobrý deň poradáci
mám nápad distribuovať určitý druh tovaru (ďalej len niečo :)) pre obchodné siete ako napríklad pre tes*o, me*ro bi*la atď....chcem sa Vás týmto spýtať ako sa to dá zrealizovať tzn. ako sa dostať do obchodu aby som to niečo mohol predávať? Potrebujem s nimi uzavrieť zmluvu na dodávanie a poskytnúť záruku alebo len tovar im ponúknem oni ho odkúpia a ďalej ho predávajú nemá s týmto typom obchodu niekto skúsenosti? Ako to prebieha?
Ďakujem:)
dragan.michal
03.02.11,17:33
Najdi si na ich webe kontakty, nasledne im posles email s ponukou. Oni radz za cas maju "vyberove konania" kde rozhoduje ktore produkty vezmu a ktore nie. Musis si pripravit vzorky a co najviac info, ako napriklad:
- kolko kusov je v baleni
- kolko je na palete
- cena
- ako je to s dovozom
- samotne vizualizacie produktu
- rozmery
atd.

Nasledne zasadne komisia a rozhodnu ci vezmu alebo nevezmu. Ale v pripade, ze uz obchodna siet predava nejaky produkt tak ta mozu dopredu odpiskat. Takyto problem bol pri ladovych cajoch s prichutou, jedna obchodna siet ich ani nechcela zobrat, lebo uz maju zmluvu s inou firmou.
ACCNT
03.02.11,17:43
a * do * pouzivaj hladat:
http://www.porada.sk/t72341-distributor.html

edit: nechapem preco si to vyhviezdickoval. ked to nechces uviest, tak to neuvadzaj. kedze si to uviedol tak ako si to uviedol, vsetci vedia o co ide, ale pri hladani to nikomu nevyskoci....sice tu aj tak nikto nehlada.
camozzi
03.02.11,18:16
Tvoje nadsenie velmi rychlo opadne ked ti daju podmienky predaja. Retazce, ktore spominas maju silnu poziciu na trhu a budu ta tlacit do coraz neprijatelnejsich podmienok. Vysledok moze byt aj taky, ze tvoj super produkt nakoniec skonci ako napr. TESCO Value a teba poslu do teplych krajin.
pavol54
03.02.11,18:20
Jedna pani povedala že výberové konanie sa vykonáva tým spôsobom (ešte keď boli Sk)že uchádzači obdržia obálku s dotazníkom ktorý treba doplniť, pred vyplnený text ..000000 treba napísať ľubovoľné číslo okrem nuly, vyplnený text treba vložiť do obálky a odovzdať výberovej komisii.
buchač
03.02.11,18:26
Jedna pani povedala že výberové konanie sa vykonáva tým spôsobom (ešte keď boli Sk)že uchádzači obdržia obálku s dotazníkom ktorý treba doplniť, pred vyplnený text ..000000 treba napísať ľubovoľné číslo okrem nuly, vyplnený text treba vložiť do obálky a odovzdať výberovej komisii.
Nie som pani ....ale je to pravda ...a aká ....:rolleyes:

Len tak hala bala vrcholový managmet sa do Dubaja , Thajska ............atď....nevyváža ...
Rasťo74
04.02.11,16:56
Som dodávateľom siete METRO teraz som sa dostal do JEDNOTY. Je to náročné každý deň ti hrozí že ta niekto vytlačí/ obrazne povedané/ musíš sledovať okolie konkurenciu. Ja dodávam 5 rokov Metru ináč v pohode platby načas pokiaľ si vybuduješ meno, si ústretový rešpektujú ťa.
Všetky siete hlavné sídla v PRAHE. Dostať sa tam je o kontaktoch ako všade.

Držím ti veľa šťastia a pevné nervy.