verads
16.02.11,19:25
Dobrý den , Vedel by mi niekto prosím poradit kde by sa dali stiahnút skladby ,hudba ktoré sú v seriali tisíc a jedna noc ? Dakujem
buchač
16.02.11,18:28
Dobrý den , Vedel by mi niekto prosím poradit kde by sa dali stiahnút skladby ,hudba ktoré sú v seriali tisíc a jedna noc ? Dakujem

ttsssssss....taký starý poraďák ......:confused:


Šeherezáda, Tisíc a jedna noc mp3....a jedeš , ale hľadať nemienim ...;)

http://www.google.sk/search?hl=sk&safe=off&client=opera&hs=lqn&rls=sk&channel=suggest&&sa=X&ei=6yRcTdb2FYmfOqeD8fwL&ved=0CBYQBSgA&q=%C5%A0eherez%C3%A1da,+Tis%C3%ADc+a+jedna+noc+mp3&spell=1
alla66
16.02.11,18:32
verads
16.02.11,19:17
No hej, :-) Tieto som našla aj ja , ale stiahnut by som chcela a mp3 , skúste či sa dajú stiahnút ? nie a nie .... na youtube ich je ,, ale ja nie video chcem a na tom prvom linku sice je ,že mp3, ale sa nedaju stiahnut aspon mne to nejde.....
alla66
16.02.11,19:43
Preto som Ti k odkazom priložila tému Ako si stiahnuť videá z youtube (http://www.porada.sk/t73636-ako-si-stiahnut-videa-z-youtube.html), kde sa dozvieš ako si prekonvertuješ formát
alla66
16.02.11,20:30
No hej, :-) Tieto som našla aj ja , ale stiahnut by som chcela a mp3 , skúste či sa dajú stiahnút ? nie a nie .... na youtube ich je ,, ale ja nie video chcem a na tom prvom linku sice je ,že mp3, ale sa nedaju stiahnut aspon mne to nejde.....

uľahčím Ti hľadanie......
klikni na odkaz:
http://www.mp3databaza.com/index.php?stranka=youtube
Do textového poľa vložte link z youtube (príklad: http://www.youtube.com/watch?v=Hhq1Pv_9kWI), vyberte formát do akého chcete video prekonvertovať (mp3, avi, mp4, flw ...) a kliknite na CONVERT. Video sa prekonvertuje a zobrazí výsledok, kde si budete môcť súbor (v požadovanom formáte) ZDARMA stiahnuť! Denne môžete prekonvertovať len 2 videá!
KoxXxo
16.02.11,20:34
sito
18.02.11,07:23
Zaujímavé, ľudia sa idú zblázniť, len aby videli, aspoň tu jednú noc.

A tu, tému si pozrie len osem ľudí? Divné, že.

:) :D:D:D ;)
Llívia
18.02.11,09:18
Sito, či to nebude kvôli tomu, že Šeherezáda tu má založenú vlastnú tému? :rolleyes: (Aj keď pôvodne založenú kvôli inej Šeherezáde.)
alla66
18.02.11,09:21
Zaujímavé, ľudia sa idú zblázniť, len aby videli, aspoň tu jednú noc.

A tu, tému si pozrie len osem ľudí? Divné, že.

:) :D:D:D ;)

treba premazať guličky na počítadle:) posledných dňoch a vo všetkých témach nie sú pravdivé udaje o počte videní. mimotemy
sito
18.02.11,10:04
Tak predsa to tiež niekto nevidí ...
alla66
18.02.11,20:37
Zaujímavé, ľudia sa idú zblázniť, len aby videli, aspoň tu jednú noc.

A tu, tému si pozrie len osem ľudí? Divné, že.

:) :D:D:D ;)
mimotemyhttp://www.firmas7.com/nombres/m/imagenes/_marcelo_050928_b.gifgenerálka počítadla úspešná....guličky premazané ;) Počet videní 442
sito
18.02.11,21:29
Alla, do čoho Ty pichneš, hneď sa rozbehne. Hneď je človek v inom obraze, na jakej je to báze o jakej je to báze.

Před heřmánkem smekni, před bezinkou klekni.

:);)
buchač
19.02.11,09:16
Včera som pozeral...nebolo inej možnosti ...ne chalupe zatiaľ veľký výber ešte nemám ...ale to je jedno ...

Som len zvedavý , že ako Onurček rozchodí tie rany ;):rolleyes: ...pokiaľ zábery ukázali a dobre som videl , tak :
- jedna strela do ľavého stehna
- druhá do ľavej dolnej strany brucha
- tretia zasa do ľavej hornej časti hrudníka

Celkovo ich bolo šesť ...tie zvyšné tri už mimo obraz boli , len zvukové efekty bolo počuť ...

Na takú vzdialenosť ...hm , guľovnica všetko rieši , poloautomat to bol ...ráž si netrúfam ani len tipovať ...;)
zk24
19.02.11,09:35
mimotemy


Telka..... šeherezáda... noviny šeherezáda.... rádio ... šeherezáda.... porada.... šherererere tiez? :mee::eek::cool::confused: :D
sito
19.02.11,09:52
Včera som pozeral...nebolo inej možnosti ...ne chalupe zatiaľ veľký výber ešte nemám ...ale to je jedno ...

Som len zvedavý , že ako Onurček rozchodí tie rany ;):rolleyes: ...pokiaľ zábery ukázali a dobre som videl , tak :
- jedna strela do ľavého stehna
- druhá do ľavej dolnej strany brucha
- tretia zasa do ľavej hornej časti hrudníka

Celkovo ich bolo šesť ...tie zvyšné tri už mimo obraz boli , len zvukové efekty bolo počuť ...

Na takú vzdialenosť ...hm , guľovnica všetko rieši , poloautomat to bol ...ráž si netrúfam ani len tipovať ...;)

Fííííha, čo sa to dozvedám? Že ho niekto trafil? Len aby kohosi netrafilo?

Pri tej poľadovici, začiatkom týždňa, dopadli niektorí horšie a nehrali. :);)
skvrnka
19.02.11,10:13
Včera som pozeral...nebolo inej možnosti ...ne chalupe zatiaľ veľký výber ešte nemám ...ale to je jedno ...

Som len zvedavý , že ako Onurček rozchodí tie rany ;):rolleyes: ...pokiaľ zábery ukázali a dobre som videl , tak :
- jedna strela do ľavého stehna
- druhá do ľavej dolnej strany brucha
- tretia zasa do ľavej hornej časti hrudníka

Celkovo ich bolo šesť ...tie zvyšné tri už mimo obraz boli , len zvukové efekty bolo počuť ...

Na takú vzdialenosť ...hm , guľovnica všetko rieši , poloautomat to bol ...ráž si netrúfam ani len tipovať ...;)

Podľa môjho počítania ich bolo spolu tuším osem, čo by sme zrejme
ťažko rozchodili. Ale pozor, ešte veľa častí pred nami, takže je to O.K.
Najprv v nemocnici Šeherazáda, potom Bennu, teraz Onur, preto sa pýtam,
kto bude ďalší. Asi ja z tých reklám.
beba13
19.02.11,10:20
ved majú mať v predposlednej časti svadbu tak to musí rozchodiť:---
lekári dokážu aj nemožné,ale naši sa to ešte nenaučili
buchač
19.02.11,10:29
ved majú mať v predposlednej časti svadbu tak to musí rozchodiť:---
lekári dokážu aj nemožné,ale naši sa to ešte nenaučili
...ale hej ...naučili , neboj ...len seriál a reál je niečo iné ...

V seriáloch zvyknú umrieť väčšinou takí / postavy /, ktorí už z neho odchádzajú / herci /....

Reál je o niečom inom ...ale to je už debata o inom ...;)
beba13
19.02.11,10:50
..jasné že v realnom živote je to o inom
beba13
19.02.11,10:52
to ano ked odchádzajú herci zo serialu je to ine ked ho nechajú zomrieť,ale iné je ked vidíš ako je ranení, a oni ho oživia,ktovie kolko častí bude v nemocnici
beba13
19.02.11,10:55
mimotemy


Telka..... šeherezáda... noviny šeherezáda.... rádio ... šeherezáda.... porada.... šherererere tiez? :mee::eek::cool::confused: :D
..a neverila by si niektorím ženám z tej šeherezády preskakuje dávajú si šiť také isté oblečenie ako nosí ona :cool:
verkaz
19.02.11,11:38
Na tú svadbu v predposlednom diele sa ešte načakáme:D:D:D
Llívia
19.02.11,22:04
..a neverila by si niektorím ženám z tej šeherezády preskakuje dávajú si šiť také isté oblečenie ako nosí ona :cool:
V tých útržkoch, čo som videla, bola:
- v práci vždy pekne, elegantne oblečená a upravená,
- na "akciách" tiež bola pekne a elegantne oblečená a upravená,
- doma: väčšinou tiež pekne a "nositeľne" oblečená a upravené.
Poniektoré by sme si z nej mohli zobrať príklad. :rolleyes:

(Ha-ha, dobre, že nenosí burku :cool::D)
Llívia
19.02.11,22:07
mimotemy
to ano ked odchádzajú herci zo serialu je to ine ked ho nechajú zomrieť,ale iné je ked vidíš ako je ranení, a oni ho oživia,ktovie kolko častí bude v nemocnici

Na Dallas to nemá. Keď Boby Júing zomrel, tiež ho oživili a akým originálnym spôsobom: že vraj Pamele sa o jeho smrti iba snívalo! :D:D:--- (Divácka lobby zaúčinkovala.)

Mama pozerá/ala aj iné telenovely. Vždy sa dívala s napätím, keď sa "hrdinom" niečo stalo (myslím tým po zdravotnej stárnke).Tak som ju ukľudňovala, že neboj, ešte nezomrie, ešte bude 200 častí. :D:D:D
Stanislav 1975
20.02.11,07:36
Ja to moc nesledujem, ozaj a už si tá šeherezáda s tým Onurom aspon "šuchli"?
:D:D:D
calawen
20.02.11,07:43
:D už na začiatku - za preniaze...
Stanislav 1975
20.02.11,07:45
Aha, tak teda...:D:D:D
alla66
20.02.11,13:41
Dobrý den , Vedel by mi niekto prosím poradit kde by sa dali stiahnút skladby ,hudba ktoré sú v seriali tisíc a jedna noc ? Dakujem
Verads, ako?..... podarilo sa?http://forum.rodinka.sk/images/smilies/set1/huh.gif Pesničky stiahnuté v mp3 formáte? http://forum.rodinka.sk/images/smilies/set1/confused1.gif
Rozalka
20.02.11,13:58
V tých útržkoch, čo som videla, bola:
- v práci vždy pekne, elegantne oblečená a upravená,
- na "akciách" tiež bola pekne a elegantne oblečená a upravená,
- doma: väčšinou tiež pekne a "nositeľne" oblečená a upravené.
Poniektoré by sme si z nej mohli zobrať príklad. :rolleyes:

(Ha-ha, dobre, že nenosí burku :cool::D)

A je to tak ako vo väčšine filmov: ráno, keď sa prebudí v posteli, už je vymaľovaná .... ???????
Tom Axool
22.02.11,08:05
Všetko All in one- nová aplikácia pre iPhone a iPod Touch- 1001 noc!!!

Aplikácia pre všetkých fanúšikov tureckého televízneho seriálu Tisíc a jedna noc (Binbir Gece).
- Informácie o seriále, fotografie zo seriálu, hlavných postáv, hercov. Herci a ich súkromný a profesionálny život.
- Hudba- soundtrack z filmu vo viacerých verziách a pieseň Čierna noc (Black Night).
- Prepojenie so sociálnymi sieťami o seriále.
- Bonusy

itunes.apple.com/us/app/tisic-a-jedna-noc/id421360101?mt=8&ls=1
magno
22.02.11,08:10
A je to tak ako vo väčšine filmov: ráno, keď sa prebudí v posteli, už je vymaľovaná .... ???????

.........a ty sa rano nebudis s perfektnym mejkapom ?????? :eek::eek::eek: ;):)
sito
22.02.11,19:07
Že nevylíže??? A už sa chce, ide ženiť. 16 ...
Rozalka
22.02.11,19:50
.........a ty sa rano nebudis s perfektnym mejkapom ?????? :eek::eek::eek: ;):)

ee, lebo by som si ho šúchaním očí rozmazala :D:D:D
STAD
23.02.11,05:45
Ahojte,

mne to nejde stiahnuť, mám blokovaný internet na niektoré stránky no a medzi nimi aj tá kde je tá hudba. Nemohol by mi niekto poslať songy z filmu Šeherezáda - Tisíc a jedna noc na môj e-mail stadbs01zavináčgmailbodkacom

Vopred Vám veľmi pekne ďakujem a prajem krásny dník
Stanislav 1975
23.02.11,05:49
Že nevylíže??? A už sa chce, ide ženiť. 16 ...


Kto - čo- koho nevylíže...:?:D:D:D


čo sem pletieš erotiku?:D:D:D
magno
23.02.11,06:04
Ahojte,

mne to nejde stiahnuť, mám blokovaný internet na niektoré stránky no a medzi nimi aj tá kde je tá hudba. Nemohol by mi niekto poslať songy z filmu Šeherezáda - Tisíc a jedna noc na môj e-mail stadbs01zavináčgmailbodkacom

Vopred Vám veľmi pekne ďakujem a prajem krásny dník

......toto je najlepsie napisana mailova adresa aku som kedy videla ;)

Mrknem na to a ak pojde poslem :)
magno
23.02.11,12:48
Ahojte,

mne to nejde stiahnuť, mám blokovaný internet na niektoré stránky no a medzi nimi aj tá kde je tá hudba. Nemohol by mi niekto poslať songy z filmu Šeherezáda - Tisíc a jedna noc na môj e-mail stadbs01zavináčgmailbodkacom

Vopred Vám veľmi pekne ďakujem a prajem krásny dník

Tak ti idem poslat uvodnu piesen vo formate mp3 na mail.Daj vediet ci ti to prislo v pohode - ak ano poslem ti aj dalsie. ;)
sito
23.02.11,13:45
Kto - čo- koho nevylíže...:?:D:D:D


čo sem pletieš erotiku?:D:D:D

Stano, čo si nepočul, že pustil doňho sedem, samé gule v Istambule? Tie ho tak ...., že mal už na mále, preto ho operovali, len dve mu nechali. A seriál pokračuje ... Asi má sedem životov, ako kocúr, zo všetkého sa vylíže, že. :);)
sito
23.02.11,19:07
V júni ...
deerslayer
23.02.11,20:03
:D:D:D:D:D
Onur má potomka. Neviem, či dcéru alebo syna, ale vraj sa to dá nájsť na Youtube..:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
kamoska1
23.02.11,20:13
V útorok,keď prišli deti k nám do škôlky,tak rozprávali ,,Onúúúra postrelili"
sito
23.02.11,20:29
A nemajú to povinné, pozerať ... :);)
Stanislav 1975
23.02.11,20:32
šeherezáda sem- šeherezáda tam- ale na tú kočku z Dallasu nemá- už som zabudol na meno...:)
I keď ani tie turkyne niesú škaredé...
JaDo
23.02.11,20:35