borisalberty7299
16.02.11,21:51
Dobry deň.Mna by zaujimalo kto je majitelom mc donaldov napriklad poviem takeho v bystrici alebo v inom meste je to nejaky sukromnýk ktorý nakupuje vyrobky od nejakeho distributora mc donald a nasledne to tam predava ci je to jeden majitel ktory vlastni vsetky mc donaldi na celom svete?
Dakujem :)
Llívia
16.02.11,20:58
arizona
16.02.11,21:01
seda
16.02.11,21:25
Pokiaľ mám správne info, tak majiteľom môžete byť aj vy. Vraj si stačí zaplatiť licenciu, dodajú Vám materiály, ktoré naštudujete a potom už len predávate. Všetok tovar Vám dodávajú.
Dantess
17.02.11,06:15
frančíza
borisalberty7299
17.02.11,09:10
Prečital som si teraz papiere ktomu a cena mc odnaldu teda zariadenie kuchiyne vinde na viac ako 20 milionov SKK to neni trošku veľa ?
katarina.j
17.02.11,09:43
Dobry deň.Mna by zaujimalo kto je majitelom mc donaldov napriklad poviem takeho v bystrici alebo v inom meste je to nejaky sukromnýk ktorý nakupuje vyrobky od nejakeho distributora mc donald a nasledne to tam predava ci je to jeden majitel ktory vlastni vsetky mc donaldi na celom svete?
Dakujem :)
mimotemy:confused: inak super znalosť materinského jazyka "súkromník".....všetky "mc donaldy, no po správnosti "obchody mc donald"! :confused:

Prečital som si teraz papiere ktomu a cena mc odnaldu teda zariadenie kuchiyne vinde na viac ako 20 milionov SKK to neni trošku veľa ?
:confused:...zariadenie kuchyne vychádza na viac....:confused:
čo je poraďáci, niekomu to viete hneď natrieť, že nepíše správne.....najviac ma pobavilo slovo "kuchiyne" kde sa asi autor nevedel rozhodnúť ako to napísať-tak obojako a je to....:D
borisalberty7299
17.02.11,09:57
Toto neznášam keď mi dakto píše o chybách som to písal rýchlo nestihol som si to pozrieť a a som sa nepýtal na otázku nájdite v texte chyby ale na otázku že či to nieje nejaké drahé Dakujem
derek191919
17.02.11,11:24
Pozrite si stránku www.etrend.sk a pohľadajte tam članok o mc donald´s, je tam písané o tom ako sa stat fančízerom mc donald´s alebo len čiastočným fančízerom a pod. Ale popredu hovorim, ze firma mc donald´s dáva frančízu len ľuďom, o ktorých nejakým spôsobom vie, že budú viest ich občerstvenie na úrovni, ktorú vyžadujú, čiže už by ste mali mať skúsenosti v gastronomii a podobne, ved je to napísané v tom článku na etrend...
Ice dive
17.02.11,11:44
čo takto skúsiť začať s Fornetami... tiež je to frančíza a keďže sú na každom kroku, tak to bude zjavne lacnejšie ako MC donald...

alebo niečo iné...

http://www.franchiseportal.sk/sk/franchise-ponuky/
blavaciko
17.02.11,18:28
pisal som to uz aj tu: http://www.porada.sk/1658250-post3.html

tak to napisem aj sem:
dovolim si nesuhlasit s tvrdenim, ze kazdy mcdonald's na slovensku ma ineho majitela.
Cca 50% prevadzok na slovensku su tzv. McDonald's operated by cooperation, teda prevadzky riadene priamo spolocnostou z ameriky.

Slovensky McDonald's Slovenská Republika, spol. s r. o. má jediného spoločníka a síce McDonald's Restaurant Operations Inc so sídlom priamo v Delaware a je to taký isty mcdonald ako ten v amerike.

Co sa tyka moznosti zakupenia licencie, odporucam prestudovat http://www.mcdonalds.sk/file/sk/onas...na_brozura.pdf a vlastne celkovo cely web spolocnosti