Zavrieť

Porady

Kto je majitelom MC DONALDU

Dobry deň.Mna by zaujimalo kto je majitelom mc donaldov napriklad poviem takeho v bystrici alebo v inom meste je to nejaky sukromnýk ktorý nakupuje vyrobky od nejakeho distributora mc donald a nasledne to tam predava ci je to jeden majitel ktory vlastni vsetky mc donaldi na celom svete?
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    borisalberty7299 Pozri príspevok
    Dobry deň.Mna by zaujimalo kto je majitelom mc donaldov napriklad poviem takeho v bystrici alebo v inom meste je to nejaky sukromnýk ktorý nakupuje vyrobky od nejakeho distributora mc donald a nasledne to tam predava ci je to jeden majitel ktory vlastni vsetky mc donaldi na celom svete?
    Dakujem
    inak super znalosť materinského jazyka "súkromník".....všetky "mc donaldy, no po správnosti "obchody mc donald"!
    borisalberty7299 Pozri príspevok
    Prečital som si teraz papiere ktomu a cena mc odnaldu teda zariadenie kuchiyne vinde na viac ako 20 milionov SKK to neni trošku veľa ?
    ...zariadenie kuchyne vychádza na viac....
    čo je poraďáci, niekomu to viete hneď natrieť, že nepíše správne.....najviac ma pobavilo slovo "kuchiyne" kde sa asi autor nevedel rozhodnúť ako to napísať-tak obojako a je to....

    seda je offline (nepripojený) seda

    seda
    Pokiaľ mám správne info, tak majiteľom môžete byť aj vy. Vraj si stačí zaplatiť licenciu, dodajú Vám materiály, ktoré naštudujete a potom už len predávate. Všetok tovar Vám dodávajú.

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    frančíza
    Prečital som si teraz papiere ktomu a cena mc odnaldu teda zariadenie kuchiyne vinde na viac ako 20 milionov SKK to neni trošku veľa ?
    Toto neznášam keď mi dakto píše o chybách som to písal rýchlo nestihol som si to pozrieť a a som sa nepýtal na otázku nájdite v texte chyby ale na otázku že či to nieje nejaké drahé Dakujem

    derek191919 je offline (nepripojený) derek191919

    Muž derek191919
    Pozrite si stránku www.etrend.sk a pohľadajte tam članok o mc donald´s, je tam písané o tom ako sa stat fančízerom mc donald´s alebo len čiastočným fančízerom a pod. Ale popredu hovorim, ze firma mc donald´s dáva frančízu len ľuďom, o ktorých nejakým spôsobom vie, že budú viest ich občerstvenie na úrovni, ktorú vyžadujú, čiže už by ste mali mať skúsenosti v gastronomii a podobne, ved je to napísané v tom článku na etrend...

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    čo takto skúsiť začať s Fornetami... tiež je to frančíza a keďže sú na každom kroku, tak to bude zjavne lacnejšie ako MC donald...

    alebo niečo iné...

    http://www.franchiseportal.sk/sk/franchise-ponuky/

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    pisal som to uz aj tu: http://www.porada.sk/1658250-post3.html

    tak to napisem aj sem:
    dovolim si nesuhlasit s tvrdenim, ze kazdy mcdonald's na slovensku ma ineho majitela.
    Cca 50% prevadzok na slovensku su tzv. McDonald's operated by cooperation, teda prevadzky riadene priamo spolocnostou z ameriky.

    Slovensky McDonald's Slovenská Republika, spol. s r. o. má jediného spoločníka a síce McDonald's Restaurant Operations Inc so sídlom priamo v Delaware a je to taký isty mcdonald ako ten v amerike.

    Co sa tyka moznosti zakupenia licencie, odporucam prestudovat http://www.mcdonalds.sk/file/sk/onas...na_brozura.pdf a vlastne celkovo cely web spolocnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.