vitekr
17.02.11,21:26
Ahojte poradaci, ospravedlnujem sa, ze asi nepisem do spravnej rubriky, ale Pracovne ponuky na Porade su docasne mimo prevadzku, neviem preco....
Podnikam uz neaky cas myslim ze celkom uspesne (tieniaca technika), a rad by som rozsiril svoje sluzby do Rakuska. Touto cestou hladam niekoho, kto ovlada Nemecky jazyk, a ma vyssie ciele (konatel\spolocnik) ako chodit do prace na 8 hodin, nakolko by som chcel, aby sa takyto clovek stal mojim spolocnikom\partnerom, ktory by mal na starosti obchodne aktivity celej firmy. Cize nehladam zamestnanca, ale obchodneho partnera, ktory zvazuje v niecom podnikat, ma zaujem prist do rozbehnutej spolocnosti s niecim, co ma vyznam pre obydve strany a delit sa o zisk spolocnosti. O podmienkach je mozne kedykolvek diskutovat.

Ak sa pytate preco niekoho hladam, tak z jednoducheho dovodu, neovladame Nemcinu a potrebujem cloveka, ktory pracoval v obchode, ktory je schopny najst a oslovit relevantne firmy, ktory sa bude spolupodielat na zisku\strate svojim podielom vo firme, nakolko sa mi takato forma osvedcila a urcite clovek pracuje pre seba inak, ako za dohodnutu marzu.....

Kontaktujte ma prosim cez SS, len Vazny zaujemcovia, ktori pochopili, o co mi ide.

vdaka