Zavrieť

Porady

Rozmysla niekto nad podnikanim?

Ahojte poradaci, ospravedlnujem sa, ze asi nepisem do spravnej rubriky, ale Pracovne ponuky na Porade su docasne mimo prevadzku, neviem preco....
Podnikam uz neaky cas myslim ze celkom uspesne (tieniaca technika), a rad by som rozsiril svoje sluzby do Rakuska. Touto cestou hladam niekoho, kto ovlada Nemecky jazyk, a ma vyssie ciele (konatel\spolocnik) ako chodit do prace na 8 hodin, nakolko by som chcel, aby sa takyto clovek stal mojim spolocnikom\partnerom, ktory by mal na starosti obchodne aktivity celej firmy. Cize nehladam zamestnanca, ale obchodneho partnera, ktory zvazuje v niecom podnikat, ma zaujem prist do rozbehnutej spolocnosti s niecim, co ma vyznam pre obydve strany a delit sa o zisk spolocnosti. O podmienkach je mozne kedykolvek diskutovat.

Ak sa pytate preco niekoho hladam, tak z jednoducheho dovodu, neovladame Nemcinu a potrebujem cloveka, ktory pracoval v obchode, ktory je schopny najst a oslovit relevantne firmy, ktory sa bude spolupodielat na zisku\strate svojim podielom vo firme, nakolko sa mi takato forma osvedcila a urcite clovek pracuje pre seba inak, ako za dohodnutu marzu.....

Kontaktujte ma prosim cez SS, len Vazny zaujemcovia, ktori pochopili, o co mi ide.

vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Rozmysla niekto nad podnikanim?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.