Zavrieť

Porady

Pozná niekto tento kríček?

Dobrý deň,
pozná niekto túto rastlinku? Je to asi 30 cm vysoký kríček. Keď kvietky rozkvitajú sú žlté, potom zružovejú. Po odkvitnutí sa vytvoria zelené bobuľky, ktoré potom sčernejú. Zatiaľ ho mám ešte vysadený na zahrade, len neviem či tam môže zostať alebo ho mám prezimovať v byte. Dúfam že sa tu niekto najde kto ho pozná a poradí mi.....Vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    joolly Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    pozná niekto túto rastlinku? Je to asi 30 cm vysoký kríček. Keď kvietky rozkvitajú sú žlté, potom zružovejú. Po odkvitnutí sa vytvoria zelené bobuľky, ktoré potom sčernejú. Zatiaľ ho mám ešte vysadený na zahrade, len neviem či tam môže zostať alebo ho mám prezimovať v byte. Dúfam že sa tu niekto najde kto ho pozná a poradí mi.....Vopred ďakujem.
    No, z popisu mi to nič nehovorí. Pomohlo by možno foto...

    joolly je offline (nepripojený) joolly

    joolly
    Ďakujem za ochotu poradiť. Medzičasom mi na living.cz napísali, že je to lantana. Chcela som pridať aj obrázok, len som nevedela ako .

    martaneveri je offline (nepripojený) martaneveri

    martaneveri
    Ja mám doma lantanu vo forme stromčeka, od jaro do jesene na záhrade, na zimu zostrihám korunu a dám do nevykurovanej pivnice. Vom ide zasa až na jar po zmrzlých. Mám ju už tretí rok. Marta

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    zopár farebných
    Zdá sa mi, že je to tá istá kvetinka.
    Naposledy upravil arizona : 03.10.10 at 08:02

    Pozná niekto tento kríček?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.