GAP
26.02.11,20:37
Prosím o pomoc. Stiahla som si demo alfu jednoduche účtovníctvo, a keď chcem dať vytlačiť faktúry a vlastne všetko tak mi ukáže iba náhľad ale tlačiť nechce vyskočí mi info Program CRV2Kros prestal pracovať. V čom mám chybu?
HAVKO123456
23.09.12,12:32
Ako to nemáte robiť : (nižšie je postup ako Vám odpovedia na podpore KROS-u)
Tlač Vám síce po tejto úprave pôjde, ale ja mám odvtedy problém s MS Word - po každej činnosti vypisuje, že je zle urobená inštalácia MS Word-u a ponúkne ponuku na preinštalovanie. Mám to odskúšané. Včera som preinštaloval PC, všetko išlo na 100% až do okamžiku úpravy podľa ich návodu. Po vrátení na predchádzajúci bod obnovy Word zase funguje normálne. Môžete sa rozhodnúť: buď sa z Alfy nebude dať tlačiť, alebo budete mať každodenný problém s MS Word-om.
Ak ste problém s tlačou vyriešil iným spôsobom, prosím dajte mi vedieť na hav@zoznam.sk.

A tu je postup podľa podpory z KROSu:
-postupujte podľa nasledujuceho navodu:

- skopirujte subor usp10.dll nasledovne:
- z C:/WINDOWS/system32/usp10.dll
- do "C:\Program Files\Common Files\Business Objects\3.0\bin\"

Tento subor usp10.dll musi byt v obidvoch adresaroch. Ak sa v druhom adresari nachadza, aj napriek tomu ju prepiste tou z windows systemu.

V pripade, ze vyssie uvedeny postup nepomohol postupujte dalej podla tohto navodu::
- ak existuje subor usp10.dll v adresaroch
"C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\OFFICE10\USP10.DLL",
"C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\OFFICE11\USP10.DLL",
"C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\OFFICE12\USP10.DLL",

tak do kazdeho tohto adresara (OFFICE10, OFFICE11...) prekopirujte subor usp10.dll zC:/WINDOWS/system32/usp10.dll.

V pripade, ze problem sa ani tymto neodstranil, urobte nasledovne:

- subor usp10.dll premenujte napr. na Xusp10.dll (pred nazov doplnte pismene X) vo vsetkych tychto adresaroch, ak sa tam nachadza.
Su to:
"C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\OFFICE10\USP10.DLL",
"C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\OFFICE11\USP10.DLL",
"C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\OFFICE12\USP10.DLL",

Nakoniec restartujte pocitac. Az potom vyskusajte tlac v programe ALFA.