Zavrieť

Porady

Mám problém s tlačou v alfe

Prosím o pomoc. Stiahla som si demo alfu jednoduche účtovníctvo, a keď chcem dať vytlačiť faktúry a vlastne všetko tak mi ukáže iba náhľad ale tlačiť nechce vyskočí mi info Program CRV2Kros prestal pracovať. V čom mám chybu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ako to nemáte robiť : (nižšie je postup ako Vám odpovedia na podpore KROS-u)
    Tlač Vám síce po tejto úprave pôjde, ale ja mám odvtedy problém s MS Word - po každej činnosti vypisuje, že je zle urobená inštalácia MS Word-u a ponúkne ponuku na preinštalovanie. Mám to odskúšané. Včera som preinštaloval PC, všetko išlo na 100% až do okamžiku úpravy podľa ich návodu. Po vrátení na predchádzajúci bod obnovy Word zase funguje normálne. Môžete sa rozhodnúť: buď sa z Alfy nebude dať tlačiť, alebo budete mať každodenný problém s MS Word-om.
    Ak ste problém s tlačou vyriešil iným spôsobom, prosím dajte mi vedieť na hav@zoznam.sk.

    A tu je postup podľa podpory z KROSu:
    -postupujte podľa nasledujuceho navodu:

    - skopirujte subor usp10.dll nasledovne:
    - z C:/WINDOWS/system32/usp10.dll
    - do "C:\Program Files\Common Files\Business Objects\3.0\bin\"

    Tento subor usp10.dll musi byt v obidvoch adresaroch. Ak sa v druhom adresari nachadza, aj napriek tomu ju prepiste tou z windows systemu.

    V pripade, ze vyssie uvedeny postup nepomohol postupujte dalej podla tohto navodu::
    - ak existuje subor usp10.dll v adresaroch
    "C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\OFFICE10\USP10.DLL",
    "C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\OFFICE11\USP10.DLL",
    "C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\OFFICE12\USP10.DLL",

    tak do kazdeho tohto adresara (OFFICE10, OFFICE11...) prekopirujte subor usp10.dll zC:/WINDOWS/system32/usp10.dll.

    V pripade, ze problem sa ani tymto neodstranil, urobte nasledovne:

    - subor usp10.dll premenujte napr. na Xusp10.dll (pred nazov doplnte pismene X) vo vsetkych tychto adresaroch, ak sa tam nachadza.
    Su to:
    "C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\OFFICE10\USP10.DLL",
    "C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\OFFICE11\USP10.DLL",
    "C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\OFFICE12\USP10.DLL",

    Nakoniec restartujte pocitac. Az potom vyskusajte tlac v programe ALFA.

    Mám problém s tlačou v alfe

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.