Zavrieť

Porady

Problem s potvrdenim.......prosba o pomoc.

Ahojte.
Chcel by som dovazat kozmetiku....vsetko mam zabezpecene akurat mam problem ze budem kupovat tovar v zahranici v obchode a nie u nasho "vyhradneho dovozcu" a z hygieny chcu odomna papier o tom ze vyrobok nie je zdraviu skodlivy...a tu je problem....dovozca mi ho neda a ani vyrobca kedze beriem z obchodu a nie u vyrobcu...........poradte prosim ako vyriesit tento problem?.....je moznost ohradit sa na to ze uz sa taki vyrobok na slovensku predava?............dakujem za vsetky podnety....je to posledny krok k zaciatku mojho podnikania...pomozte mi ho prekonat...este raz dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Táto oblasť je prísne sledovaná,takže musíš predložiť tzv vyhlásenie o zhode-myslím,že takéto niečo vydáva ŠUKL-štátny ustav pre kontrolu liečiv,alebo aspon by Ti tam mohli poradiť postup.Obráť sa s otázkou na ministerstvo zdravotnictva,mohli by Ti vedieť poradiť.

    Problem s potvrdenim.......prosba o pomoc.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.