Alexander Repčík
27.02.11,12:09
dobry den,
mam v plane otvorit si "kaviaren" kde by som poskytoval hranie na hernych konzolach... co k tomu potrebujem? potrebujem niejake speicalne licencie pre konzoly? pre hry? dakujem
lujza.j
27.02.11,11:15
Alexander Repčík
27.02.11,12:35
hranie hier na konzolach patri medzi hazardne hry? konzola je xbox,playstation a podobne
Alexander Repčík
27.02.11,12:38
§3 o hazardnych hrach -
(4) Za hazardné hry sa nepovažujú
športové súťaže s cenami pre účastníkov,
hry relaxačného alebo športového charakteru, aj keď na účasť na nich je potrebný vklad, ktorý sa účastníkovi takejto hry, ak prehrá, nevracia,
zábavné hry o vecné ceny prostredníctvom hracieho zariadenia, ak vklad nepresahuje sumu 10 Sk,
hry prostredníctvom hracieho zariadenia, v ktorých výhrou je ďalšia hra na tom istom hracom zariadení,
kvízy spočívajúce v odpovediach na otázky alebo v preukázaní vedomostí a zručnosti, ak je výsledok hry určovaný v prevažnej miere na základe preukázania vedomostí alebo zručnosti,
iné hry a tomboly, ak herná istina neprekročí sumu 50 000 Sk.
Alexander Repčík
28.02.11,15:51
no zistil som ze pre konzolu a hry pre xbox neexistuje ziadna komercna licencia..myslite ze by to slo nejako obist? teda ako vysvetlit pritomnost konzoly v pripade kontroly...samozrejme by som mal setko legalne zakupene a hry by boli tak isto originalky ziadne piratske kopie