Zavrieť

Porady

Herna ?

dobry den,
mam v plane otvorit si "kaviaren" kde by som poskytoval hranie na hernych konzolach... co k tomu potrebujem? potrebujem niejake speicalne licencie pre konzoly? pre hry? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    §3 o hazardnych hrach -
    (4) Za hazardné hry sa nepovažujú
    športové súťaže s cenami pre účastníkov,
    hry relaxačného alebo športového charakteru, aj keď na účasť na nich je potrebný vklad, ktorý sa účastníkovi takejto hry, ak prehrá, nevracia,
    zábavné hry o vecné ceny prostredníctvom hracieho zariadenia, ak vklad nepresahuje sumu 10 Sk,
    hry prostredníctvom hracieho zariadenia, v ktorých výhrou je ďalšia hra na tom istom hracom zariadení,
    kvízy spočívajúce v odpovediach na otázky alebo v preukázaní vedomostí a zručnosti, ak je výsledok hry určovaný v prevažnej miere na základe preukázania vedomostí alebo zručnosti,
    iné hry a tomboly, ak herná istina neprekročí sumu 50 000 Sk.
    no zistil som ze pre konzolu a hry pre xbox neexistuje ziadna komercna licencia..myslite ze by to slo nejako obist? teda ako vysvetlit pritomnost konzoly v pripade kontroly...samozrejme by som mal setko legalne zakupene a hry by boli tak isto originalky ziadne piratske kopie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.