atanerka
03.03.11,15:25
Chceme rodicom darovat LETECKY poznavaci vylet do Pariza. Vie niekto odporucit, cez koho je idealne ist, alebo kde to vyjde cenovo najvyhodnejsie? Zda sa mi, ze 400€ je dost, myslite ze najdem nieco lacnejsie? Urcite to musi byt nieco, kde bude slovensky sprievodca. Nexcem, aby bolo ubytovanie aj letenka zabezpecovane osobitne.
Dakujem za kazdu radu a informaciu.
Timka1
03.03.11,14:26
Rado66633
29.03.11,10:57
letecky do Pariza za 400 € je vela???? A to pocitaj este s tym, ze vstupy v Parizi su inak drahe + o obcerstveni ani nehovorim cize zobrat si z domu zasoby :)
Tak potom chod autobusom, odporucam Paxtravel.
Ja sombol na zajazde Pariz, Londyn, juzne Anglicko a dalo sa to vydrzat
Stanislav 1975
29.03.11,11:10
Tiež som mierne šokovaný založenou témou- a najma tou sumou, ktorá sa zdá zakladateľovi témy vysoká- letecky do paríža aj s ubytkom za 400 eur je ako zadarmo a treba pripomenúť ,že minimálne 150 eur pre 2 osoby tam treba ako vreckové... a to s tými 150 eurami tam ani nejako velmi nebudú mocť vyskakovať, budú tam ako chudobní príbuzní...
Stanislav 1975
29.03.11,11:12
letecky do Pariza za 400 € je vela???? A to pocitaj este s tym, ze vstupy v Parizi su inak drahe + o obcerstveni ani nehovorim cize zobrat si z domu zasoby :)
Tak potom chod autobusom, odporucam Paxtravel.
Ja sombol na zajazde Pariz, Londyn, juzne Anglicko a dalo sa to vydrzat

súhlasím, až na ten autobus- ja by som už takú cestu busom radšej nešiel, kde sú tie časy, keď som išiel do istanbulu 36 hodín, volakedy sa dalo, ale teraz by som sa už na to nedal...
Rado66633
30.03.11,10:21
súhlasím, až na ten autobus- ja by som už takú cestu busom radšej nešiel, kde sú tie časy, keď som išiel do istanbulu 36 hodín, volakedy sa dalo, ale teraz by som sa už na to nedal...


ako da sa to v pohode zvladnut, clovek tym ze chodi si ani neuvedomi ze je unaveny :) ale akonehle si sadne....konec:)
atanerka
15.05.11,09:01
Jedna sa mi o to, ze za 3 dni dat 400€ len za letenku a za dve noci pre jednu osobu ( neratame este letistne poplatky ktore sa pohybuju cez 100€) , v sume nie su zapocitane poplatky za vstupy ku kult.pamiatkam, nie je v tom strava... Z mojho pohladu proste drahe, kedze viem, ze existuju lacnejsie moznosti, len nemam skusenosti s jednotlivymi cestovkami a dnes vas uz oklamu na comkolvek,preto som zalozila tuto temu, aby sa k nej hlavne vyjadrili ti, ktori vedia z vlastnej skusenosti poradit.
tibor.
15.05.11,15:46
A co tak ist na vlastnu past?? Nie je na tom nic tazke.

My sme boli v parizi asi takto:
Bratislava - brusel - pariz
aktualna cena letenky do bruselu na jul : 50€ - tam aj spat
cesta letisko - brusel - 22€ - tam aj spat
vlak - brusel paris - 50€ - tam aj spat

Alebo priamo:
Bratislava - pariz
aktualna cena letenky na jul : 50€ - tam aj spat
cesta letisko - paris - 15€ jedna cesta

Ubytovanie Pariz od 55€ za dvojlozkovu izbu
Ubytovanie Brusle od 40€ za dvojlozkovu izbu

cestovkou to vychadzalo ovela viac, a videli by sme ovela menej.