jazzva
03.03.11,16:02
moji rodicia uz roky v zahranici vyrabaju tento produkt. jeto vinikajuca pochutka ku kave ,caju ci pohariku dobreho koniaku.na slovensku mala u ludi neskutocne kladny ohlas.a je to vyrobok ktory nema konkurenciu v celej europe(neobsahuje ziadne Ecka,ani skodlive latky....zakladom je susene ovocie a orech,to sa cele namaca do specialnej tekutiny )......zatial .chcel by som vediet ,co mam vsetko splnit na to aby som ho mohol legalne vyrabat. chystam sa zobrat do prenajmu kaviaren,v priestoroch mam taktiez nevyuzitu velku kuchynu, ktora by si myslim teoreticky mala splnat hygeenicke normy.poradte prosim s cim a ako zacat,postupnost krokov ktore mam urobit.budem vam velmi vdacny
FAA
03.03.11,15:50
Nerád by som ťa znechutil, ale stavať biznis na jednom produkte, no neviem... Aj keď poznám úspešný biznis s jedným produktom, ale ten spadá do kategórie potrebných pre človeka, ale táto, akokoľvek chutná pochutina, asi nie, samozrejme neberúc do úvahy iné vplyvy.
jazzva
03.03.11,16:03
ale to nie je novinka,ale odskusany biznis, akurat ze nie tu..co sa tyka propagacie tochto produktu ja obavy nemam ziadne, lebo mam skusenosti v tejto oblasti..mna skor zaujma ako postupovat aby som si vybavil potrebne povolenia na vyrobu.
blavaciko
03.03.11,16:24
jazzva
03.03.11,17:56
lebo som tu novy a sa v tom nevyznam,preco vadi ti to?
willma
03.03.11,19:26
tak trochu dosť aj áno - požiadaj moderátora o zlúčenie :)
blavaciko
04.03.11,09:36
áno vadí mi to, pretože aj nový člen môže myslím dodržiavať etiketu porady,
bod 4. Pred založením novej témy si dobre rozmyslím, do ktorej Porady ju založím. Nezakladám tú istú tému duplicitne do viacerých Porád! Ak sa mi podarí zle umiestniť novú tému, nehanbím sa požiadať Richarda, aby ju premiestnil tam, kam patrí.
padro
04.03.11,09:59
nemyslim ze to je novinka, na slovensku nieco take vyrabaju, respektive maju viac produktov a dari sa im.. davali to v relacii Exclusive na tv joj..