Zavrieť

Porady

chcem si otvorit vyrobnu na rucnu vyrobu cukroviniek(orientalna pochutina)ako na to?

moji rodicia uz roky v zahranici vyrabaju tento produkt. jeto vinikajuca pochutka ku kave ,caju ci pohariku dobreho koniaku.na slovensku mala u ludi neskutocne kladny ohlas.a je to vyrobok ktory nema konkurenciu v celej europe(neobsahuje ziadne Ecka,ani skodlive latky....zakladom je susene ovocie a orech,to sa cele namaca do specialnej tekutiny )......zatial .chcel by som vediet ,co mam vsetko splnit na to aby som ho mohol legalne vyrabat. chystam sa zobrat do prenajmu kaviaren,v priestoroch mam taktiez nevyuzitu velku kuchynu, ktora by si myslim teoreticky mala splnat hygeenicke normy.poradte prosim s cim a ako zacat,postupnost krokov ktore mam urobit.budem vam velmi vdacny
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Shemale je offline (nepripojený) Shemale

    Shemale
    Fuha zlozite, Musis na mesto, hygiana. Verejny ustav zdravotnictva alebo niejak tak sa to vola. Samozrejme ze firmu alebo zivnost a uzavretu najomnu zmluvu. Inzinierske siete vybavit a tak drobnosti. uz si to presne nepametam

    jazzva je offline (nepripojený) jazzva

    clovek jazzva
    to mi je jasne, ja som uz 12 rokov zivnostnik,ale som posledne 4 roky stravil na kanarskych ostrovoch, a som trochu mimo dnesnej slovenskej reality.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    Regionálny ústav verejného zdravotníctva (po starom pod ľudovým názvom Hygiena), tam sa zastav a popýtaj sa- inak bude to výrobňa, takže budeš musieť mať spracovaný prevádzkový poriadok, HACCP, odbornú spôsobilosť v potravinárstve a kvantum ďalších drobností, kým ti schvália prevádzku. O inž. siete sa starať nemusíš pokiaľ som postrehla prevádzka by bola v už jestvujúcej budove.

    chcem si otvorit vyrobnu na rucnu vyrobu cukroviniek(orientalna pochutina)ako na to?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.