miko111
04.03.11,12:36
Zdravím Vás.
No možno to tu bolo všetko popísane v rôznych diskusiách, no bolo by dobré aj pre budúcich podnikateľov, všetko zhrnúť v jednej téme.

Čo všetko podnikateľ potrebuje na prevádzku e-shopu. Nepíšte sem že doménu, dodávateľov, samotný systém atď.

Skôr či potrebuje knihu reklamácií , poprípade ďalšie iné knihy, dokumenty, potvrdenia, či musí byť nahlásený na SOI, či musí byť evidovaný v IS a prečo- podmienky nutné k registrácií.

Založil som túto tému preto, keby príde nejaká kontrola , aby sme mali všetky dokumenty správne a aby nič nechýbalo. Nikto nechce predsa pokutu :).

Ďakujem za zhromažďovanie informácií a podnikaniu ZDAR :D
Dáša_
04.03.11,12:47
miko111
04.03.11,12:50
ďakujem za prispetie ale chce to ešte viac informácií
miko111
08.03.11,14:50
Nemá nikto viac informácií? Potrebujem tú knihu reklamácií??
miko111
09.03.11,13:40
A to som si myslel že mi niekto poradí čo a aké dokumenty a pod. potrebujem pri prevádzke e-shopu ale som sa sklamal.:(
Zoltán Kovács
09.03.11,13:41
Sklamal v čom?

Že si nedostal odpoveď do 5 minút? Prispievanie je na dobrovolnej báze, takže povinne odpoveď nedostaneš. A verím tomu, že na tvoju otázku už existuje na porade odpoveď, len si ju treba vyhľadať.....
miko111
09.03.11,14:37
Neni to 5 min ale 5dní no a ja som to chcel skompletizovať do jednej témy. Ak to je na porade, tak to je kade tade. Nechcem to len kvôli sebe, ale aj druhý prídu po mne a budú chcieť nájsť odpoveď v jednej téme.
Aankaa
15.03.11,11:32
Neni to 5 min ale 5dní no a ja som to chcel skompletizovať do jednej témy. Ak to je na porade, tak to je kade tade. Nechcem to len kvôli sebe, ale aj druhý prídu po mne a budú chcieť nájsť odpoveď v jednej téme.

...tak potom túto tému si mal nazvať ináč..