daniela-D
06.03.11,08:57
chcem sa opytat, ako zistim ci mam zaludocne vredy?
uz nejaku dobu ma pobolieva zaludok, a od kedy som schudla, vzdy ked sa znervoznim, rozculim, je mi zle, na zvracanie, napr rano som rozculena, potom cely den ma boli hlava toci sa mi, a k veceru uz zacnem aj zvracat a zvraciam aj ked sa len napijem cistej vody do 5 min je vonku.:( je to velmi neprijemne, hlavne ked vyvraciam vsetko a uz ani nemam co zvracat a stale zvraciam.. ataketo stavy mam par krat do mesiaca, ale som z toho uplne K.O. aj dva tri dni kym sa spameta moje telo.
Mária27
06.03.11,08:56
To môže byť aj žlčník - zo stresov. Zbav sa všetkého zlého, najlepšie hneď. Niekedy ťažkosti odídu nenávratne ... napr. po rozvode:rolleyes: Môže ti však škodiť aj nejaká potravina, zalievaná káva a pod. Odsleduj si to.
daniela-D
06.03.11,09:38
dakujem za odpoved, pijem len nesku moze drazdit aj neska??? a potravina.?? praveze myslim ze sa stravujem dost zdravo tak ako nikdy predtym.. nejem mastne, zaprazkove polievky atd.. polievku len kuraci alebo hovedzi vyvar, meso lensuche a vela zeleniny.. a napriek vsetkemu toto :(..
daniela-D
06.03.11,09:41
To môže byť aj žlčník - zo stresov. Zbav sa všetkého zlého, najlepšie hneď. Niekedy ťažkosti odídu nenávratne ... napr. po rozvode:rolleyes: Môže ti však škodiť aj nejaká potravina, zalievaná káva a pod. Odsleduj si to.
mavam vsak aj problemy z oblickami, od detstva no po porode intenzivnejsie... citim aj teraz ma bolia obidva boky, resp. pod rebrami z predu aj zo zadu ako su krize..ale nevidim v tom suvis ze by mi malo byt zle.. a malatne z toho...
fakt uz neviem co a ako.. asi by som mala ist k obvodnej lekarke, ale ked si predstavim ako dlho tam mam v cakarni cakat, :-/ ze tam zabijem cely den tak pri predstave ma aj bolesti prejdu..
sterdo
23.04.11,22:42
nie asi, ale určite treba ísť k lekárke, len vyšetrením zistíš čo ti naozaj je, môže to byť psychyckého pôvodu, ale tak isto to môže byť nejaká interná choroba, radím, kúp si nejaký časopis, krížovky a šup do čakárne ku doktorke:)