Zavrieť

Porady

ake su sprievodne prejavy zaludocnych vredov??

chcem sa opytat, ako zistim ci mam zaludocne vredy?
uz nejaku dobu ma pobolieva zaludok, a od kedy som schudla, vzdy ked sa znervoznim, rozculim, je mi zle, na zvracanie, napr rano som rozculena, potom cely den ma boli hlava toci sa mi, a k veceru uz zacnem aj zvracat a zvraciam aj ked sa len napijem cistej vody do 5 min je vonku. je to velmi neprijemne, hlavne ked vyvraciam vsetko a uz ani nemam co zvracat a stale zvraciam.. ataketo stavy mam par krat do mesiaca, ale som z toho uplne K.O. aj dva tri dni kym sa spameta moje telo.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    To môže byť aj žlčník - zo stresov. Zbav sa všetkého zlého, najlepšie hneď. Niekedy ťažkosti odídu nenávratne ... napr. po rozvode Môže ti však škodiť aj nejaká potravina, zalievaná káva a pod. Odsleduj si to.

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    arizona, rodina1, Lubaba, Danielle369, terezamaria
    5

    daniela-D je offline (nepripojený) daniela-D

    daniela-D
    dakujem za odpoved, pijem len nesku moze drazdit aj neska??? a potravina.?? praveze myslim ze sa stravujem dost zdravo tak ako nikdy predtym.. nejem mastne, zaprazkove polievky atd.. polievku len kuraci alebo hovedzi vyvar, meso lensuche a vela zeleniny.. a napriek vsetkemu toto ..

    daniela-D je offline (nepripojený) daniela-D

    daniela-D
    Mária27 Pozri príspevok
    To môže byť aj žlčník - zo stresov. Zbav sa všetkého zlého, najlepšie hneď. Niekedy ťažkosti odídu nenávratne ... napr. po rozvode Môže ti však škodiť aj nejaká potravina, zalievaná káva a pod. Odsleduj si to.
    mavam vsak aj problemy z oblickami, od detstva no po porode intenzivnejsie... citim aj teraz ma bolia obidva boky, resp. pod rebrami z predu aj zo zadu ako su krize..ale nevidim v tom suvis ze by mi malo byt zle.. a malatne z toho...
    fakt uz neviem co a ako.. asi by som mala ist k obvodnej lekarke, ale ked si predstavim ako dlho tam mam v cakarni cakat, :-/ ze tam zabijem cely den tak pri predstave ma aj bolesti prejdu..

    sterdo je offline (nepripojený) sterdo

    sterdo
    nie asi, ale určite treba ísť k lekárke, len vyšetrením zistíš čo ti naozaj je, môže to byť psychyckého pôvodu, ale tak isto to môže byť nejaká interná choroba, radím, kúp si nejaký časopis, krížovky a šup do čakárne ku doktorke

    ake su sprievodne prejavy zaludocnych vredov??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.