pavol.hornak
08.03.11,17:48
Dobry vecer priatelia,

nemate prosim Vas niekto vo svojom PC nejake vzory spolocenskych zmluv na zakladanie Verejnych obchodnych spolocnosti a Komanditnych spolocnosti ? Pretoze uz cely den hladam vsade, ale nedari sa mi a tu na porade sa o tychto firmach toho popisalo uboho malo :(

Budem vdacny za kazdu zmluvu
Pretoze aj tak si ich budem este dost upravovat

Palino
pavol.hornak
09.03.11,20:01
:( to vazne nikto nema zmluvy na tie firmy ?? a pritom to zaujima zjavne aj inych ludi ...
sroservis
10.03.11,12:09
Dobrý deň,

myslím, že mnohí z nás majú spoločenské zmluvy pre vosky a komanditky vypracované pre konkrétnych klientov, je to biznis. Skúste ešte pohľadať na internete, resp. dajú sa kúpiť vzorovníky.

Všetko dobré.
Economic
10.03.11,20:11
:( to vazne nikto nema zmluvy na tie firmy ?? a pritom to zaujima zjavne aj inych ludi ...

To vážne takto na drzovku opakujete tú istú otázku, keď nik neodpovedá ?
Tak ako uvádza sroservis je to biznis. Každá zmluva je šitá na mieru pre potreby kontkrétneho klienta. Vy dáte niekomu len tak svoje know-how ? Asi nie...
Mám pocit, že zjavne to zaujíma iba Vás....
pavol.hornak
11.03.11,04:20
To vážne takto na drzovku opakujete tú istú otázku, keď nik neodpovedá ?
Tak ako uvádza sroservis je to biznis. Každá zmluva je šitá na mieru pre potreby kontkrétneho klienta. Vy dáte niekomu len tak svoje know-how ? Asi nie...
Mám pocit, že zjavne to zaujíma iba Vás....

Mam pocit, ze sa pri univerzalnych zmluvach na napr. na SRO sa o ziadne know-how nejedna, kedze ich je na internete miliardy. A pokial dobre vidim je tam ze zaujima to 2 ludi pod mojou otazkou.

Je mi velmi luto, ze Vas obtazujem radsej sa nabuduce uz neopytam nic, lebo na 2 otazky co som tu zatial dal mi bud neodpovedali alebo tak ze najdi si sprav si (asi som mal ist na pravo):mad:

No comment
janka2121
11.03.11,08:11
To vážne takto na drzovku opakujete tú istú otázku, keď nik neodpovedá ?
Tak ako uvádza sroservis je to biznis. Každá zmluva je šitá na mieru pre potreby kontkrétneho klienta. Vy dáte niekomu len tak svoje know-how ? Asi nie...
Mám pocit, že zjavne to zaujíma iba Vás....


No nechápem, čo je "drzé" na tom, že sa niekto opýta niečo dvakrát. Možno že tu je niekto, kto o tom má vedomosti, a nemusel si to na prvýkrát všimnúť.