Zavrieť

Porady

Vzory spoločenských zmluv V.O.S. a K.S.

Dobry vecer priatelia,

nemate prosim Vas niekto vo svojom PC nejake vzory spolocenskych zmluv na zakladanie Verejnych obchodnych spolocnosti a Komanditnych spolocnosti ? Pretoze uz cely den hladam vsade, ale nedari sa mi a tu na porade sa o tychto firmach toho popisalo uboho malo

Budem vdacny za kazdu zmluvu
Pretoze aj tak si ich budem este dost upravovat

Palino
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    pavol.hornak Pozri príspevok
    to vazne nikto nema zmluvy na tie firmy ?? a pritom to zaujima zjavne aj inych ludi ...
    To vážne takto na drzovku opakujete tú istú otázku, keď nik neodpovedá ?
    Tak ako uvádza sroservis je to biznis. Každá zmluva je šitá na mieru pre potreby kontkrétneho klienta. Vy dáte niekomu len tak svoje know-how ? Asi nie...
    Mám pocit, že zjavne to zaujíma iba Vás....
    Economic Pozri príspevok
    To vážne takto na drzovku opakujete tú istú otázku, keď nik neodpovedá ?
    Tak ako uvádza sroservis je to biznis. Každá zmluva je šitá na mieru pre potreby kontkrétneho klienta. Vy dáte niekomu len tak svoje know-how ? Asi nie...
    Mám pocit, že zjavne to zaujíma iba Vás....
    Mam pocit, ze sa pri univerzalnych zmluvach na napr. na SRO sa o ziadne know-how nejedna, kedze ich je na internete miliardy. A pokial dobre vidim je tam ze zaujima to 2 ludi pod mojou otazkou.

    Je mi velmi luto, ze Vas obtazujem radsej sa nabuduce uz neopytam nic, lebo na 2 otazky co som tu zatial dal mi bud neodpovedali alebo tak ze najdi si sprav si (asi som mal ist na pravo)

    No comment

    janka2121 je offline (nepripojený) janka2121

    janka2121
    Economic Pozri príspevok
    To vážne takto na drzovku opakujete tú istú otázku, keď nik neodpovedá ?
    Tak ako uvádza sroservis je to biznis. Každá zmluva je šitá na mieru pre potreby kontkrétneho klienta. Vy dáte niekomu len tak svoje know-how ? Asi nie...
    Mám pocit, že zjavne to zaujíma iba Vás....

    No nechápem, čo je "drzé" na tom, že sa niekto opýta niečo dvakrát. Možno že tu je niekto, kto o tom má vedomosti, a nemusel si to na prvýkrát všimnúť.

    sroservis je offline (nepripojený) sroservis

    sroservis
    Dobrý deň,

    myslím, že mnohí z nás majú spoločenské zmluvy pre vosky a komanditky vypracované pre konkrétnych klientov, je to biznis. Skúste ešte pohľadať na internete, resp. dajú sa kúpiť vzorovníky.

    Všetko dobré.

    Vzory spoločenských zmluv V.O.S. a K.S.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.