ajusa31
17.03.11,17:20
zdravím vás, chcela by som poprosiť, aké vybavovačky mi treba, ak si chcem otvoriť masérsky salon-povolenia, osvedčenia, atd.vdaka.aja
Dantess
17.03.11,16:27
choď za hygieničkou s pôdorysom priestorov, kde to chceš prevádzkovať. vysvetlíš jej čo kde je a ona ti povie či by to vyhovovalo... Ak áno, pôjdeš vybaviť živnosť (pár minút), zdravotný preukaz a podáš na hygiene žiadosť o posúdenie priestorov, pridáš k tomu všetky doklady, čo potrebujú(to ti povedia na hygiene). To bude trvať asi 1-2 týždne kým prídu, potom asi 1 týždeň, kým pošlú posudok v papierovej forme. Potom ešte treba od mestského úradu potvrdiť otváracie hodiny a prevádzkáreň. Nahlaśiť sa na odnášanie komunálneho odpadu. Prihlásiť sa na elektrinu, plyn. Neviem, je to jednoduché, len časovo náročné a musíš pobehať dosť úradov.
ajusa31
17.03.11,20:15
Dantess, dakujem za promtné reagovanie.Je tam toho dosť, ako píšeš, ale, ked viem, čo mám robiť, polovica úspechu. ešte raz vdaka.A
klaudia15
27.01.12,10:29
Dobrý deň, potrebujem poradiť ako mobilný masér. Aké papiere potrebujem mať vporiadku, aby mi prípadná kontrola nedala pokutu.Začínam mať z toho fóbiu.
Zatiaľ mám vybavenú živnosť, všetky potvrdenia, registračnú pokladňu a zabezpečeného človeka cez účtovníctvo. Potrebujem ak prevádzkový poriadok, otváracie hodiny a zdravotný preukaz? Na čo som ešte neprišla? Mám tiež živnosť na výrobu dekoračných predmetov a ako učiteľ na mimoškolské vzdelávanie.
Vrelá vďaka za akúkoľvek radu.Už tu na porade sedí ako pred telkou a čítam úplne všetko...ďakujem