Zavrieť

Porady

maser-podnikateľ

zdravím vás, chcela by som poprosiť, aké vybavovačky mi treba, ak si chcem otvoriť masérsky salon-povolenia, osvedčenia, atd.vdaka.aja
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    choď za hygieničkou s pôdorysom priestorov, kde to chceš prevádzkovať. vysvetlíš jej čo kde je a ona ti povie či by to vyhovovalo... Ak áno, pôjdeš vybaviť živnosť (pár minút), zdravotný preukaz a podáš na hygiene žiadosť o posúdenie priestorov, pridáš k tomu všetky doklady, čo potrebujú(to ti povedia na hygiene). To bude trvať asi 1-2 týždne kým prídu, potom asi 1 týždeň, kým pošlú posudok v papierovej forme. Potom ešte treba od mestského úradu potvrdiť otváracie hodiny a prevádzkáreň. Nahlaśiť sa na odnášanie komunálneho odpadu. Prihlásiť sa na elektrinu, plyn. Neviem, je to jednoduché, len časovo náročné a musíš pobehať dosť úradov.

    ajusa31 je offline (nepripojený) ajusa31

    ajusa31
    Dantess, dakujem za promtné reagovanie.Je tam toho dosť, ako píšeš, ale, ked viem, čo mám robiť, polovica úspechu. ešte raz vdaka.A

    klaudia15 je offline (nepripojený) klaudia15

    klaudia15
    Dobrý deň, potrebujem poradiť ako mobilný masér. Aké papiere potrebujem mať vporiadku, aby mi prípadná kontrola nedala pokutu.Začínam mať z toho fóbiu.
    Zatiaľ mám vybavenú živnosť, všetky potvrdenia, registračnú pokladňu a zabezpečeného človeka cez účtovníctvo. Potrebujem ak prevádzkový poriadok, otváracie hodiny a zdravotný preukaz? Na čo som ešte neprišla? Mám tiež živnosť na výrobu dekoračných predmetov a ako učiteľ na mimoškolské vzdelávanie.
    Vrelá vďaka za akúkoľvek radu.Už tu na porade sedí ako pred telkou a čítam úplne všetko...ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.