_speedy_
24.03.11,16:00
Ahojte,

precital som toho za posledne hodiny pomerne vela na tejto stranke a nenasiel som nic priamo na tuto temu z pohladu zakladania s.r.o. Planujeme s kolegom zalozit s.r.o. a kedze nechceme udavat ako sidlo sukromny byt (viac ludi a pravnikov mi to neodporucalo z roznych dovodov), tak nam ostava jedine virtualna kancelaria/sidlo, kedze obaja posobime v Prahe a chceme spolocnost zalozit na Slovensku pri minimalnych nakladoch.

Spolocnosti ponukajucich tuto sluzbu je na nasom trhu fakt neurekom, tak by ma zaujimali nejake Vase referencie, skusenosti a podobne. Pocul som totiz, ze nie vzdy su proklamovane sluzby v pozadovanej kvalite (emailova notifikacia o doslej poste, presmerovanie posty, ...).

Ak som prehliadol existujuci thread s rovnakou temou, ospravedlnujem sa.
Vopred vdaka.
derek191919
24.03.11,18:45
Prepač, na tvoj dotaz ti neviem poradiť, ale zaujimalo by ma, prečo ti tí ľudia a právnici neodporúčali mať sídlo v byte kde bývaš?
ACCNT
24.03.11,18:54
no ked bude robit blbosti, tak mu tam budu chodit nahnevany zakaznici...si predstav, co ked zalozi nebankovku, z ktorej sa vykluje tunel, alebo co? kam budu chodit vypalnici?
_speedy_
24.03.11,19:47
Prepač, na tvoj dotaz ti neviem poradiť, ale zaujimalo by ma, prečo ti tí ľudia a právnici neodporúčali mať sídlo v byte kde bývaš?

No zhruba sa to tocilo okolo pripadnych problemov s exekutormi, danovou kontrolou a podobne. Nikto samozrejme neplanuje privolavat podobne "pohromy", ale ak by na to prislo, nebude sa to riesit v mojej sukromnej nehnutelnosti, otravovat rodinu a tak. Poznam viac ludi, ktori takto sice zatial bez problemov funguju, v mojom specifickom pripade by to tak ale neslo.
arizona
24.03.11,20:19
_speedy_
24.03.11,20:49
Hladam odporucanie resp. odhovorenie, skusenosti, referencie. Ako som pisal, firiem som nasiel dost aj sam a pri vybere by som sa rad riadil praktickymi skusenostami a nie len googlom.
blavaciko
25.03.11,06:23
ak budu mat ludia s tebou problem, najdu si ta kdekolvek
ajka5
25.03.11,06:30
Ak chces mi teraz tiez zakladame s.r.o - teda uz prave teraz existuje a čakame len papiere :D... môzem ti poskytnut kontakt na firmu ktorá to vybavuje a aj takuto sluzbu poskytuje - sme s nou velmi spokojny a aj znamym vybavovala veci okolo toho a max. spokojnost. Posli SS.