Zavrieť

Porady

Virtualna kancelaria

Ahojte,

precital som toho za posledne hodiny pomerne vela na tejto stranke a nenasiel som nic priamo na tuto temu z pohladu zakladania s.r.o. Planujeme s kolegom zalozit s.r.o. a kedze nechceme udavat ako sidlo sukromny byt (viac ludi a pravnikov mi to neodporucalo z roznych dovodov), tak nam ostava jedine virtualna kancelaria/sidlo, kedze obaja posobime v Prahe a chceme spolocnost zalozit na Slovensku pri minimalnych nakladoch.

Spolocnosti ponukajucich tuto sluzbu je na nasom trhu fakt neurekom, tak by ma zaujimali nejake Vase referencie, skusenosti a podobne. Pocul som totiz, ze nie vzdy su proklamovane sluzby v pozadovanej kvalite (emailova notifikacia o doslej poste, presmerovanie posty, ...).

Ak som prehliadol existujuci thread s rovnakou temou, ospravedlnujem sa.
Vopred vdaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    derek191919 je offline (nepripojený) derek191919

    Muž derek191919
    Prepač, na tvoj dotaz ti neviem poradiť, ale zaujimalo by ma, prečo ti tí ľudia a právnici neodporúčali mať sídlo v byte kde bývaš?

    ACCNT je offline (nepripojený) ACCNT

    ACCNT
    no ked bude robit blbosti, tak mu tam budu chodit nahnevany zakaznici...si predstav, co ked zalozi nebankovku, z ktorej sa vykluje tunel, alebo co? kam budu chodit vypalnici?

    _speedy_ je offline (nepripojený) _speedy_

    _speedy_
    derek191919 Pozri príspevok
    Prepač, na tvoj dotaz ti neviem poradiť, ale zaujimalo by ma, prečo ti tí ľudia a právnici neodporúčali mať sídlo v byte kde bývaš?
    No zhruba sa to tocilo okolo pripadnych problemov s exekutormi, danovou kontrolou a podobne. Nikto samozrejme neplanuje privolavat podobne "pohromy", ale ak by na to prislo, nebude sa to riesit v mojej sukromnej nehnutelnosti, otravovat rodinu a tak. Poznam viac ludi, ktori takto sice zatial bez problemov funguju, v mojom specifickom pripade by to tak ale neslo.

    ajka5 je offline (nepripojený) ajka5

    ajka5
    Ak chces mi teraz tiez zakladame s.r.o - teda uz prave teraz existuje a čakame len papiere ... môzem ti poskytnut kontakt na firmu ktorá to vybavuje a aj takuto sluzbu poskytuje - sme s nou velmi spokojny a aj znamym vybavovala veci okolo toho a max. spokojnost. Posli SS.

    _speedy_ je offline (nepripojený) _speedy_

    _speedy_
    arizona Pozri príspevok
    Hladam odporucanie resp. odhovorenie, skusenosti, referencie. Ako som pisal, firiem som nasiel dost aj sam a pri vybere by som sa rad riadil praktickymi skusenostami a nie len googlom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.