Deepnet
02.01.06,20:05
Ahojte ludia neviete poradit mam v pláne založit s.r.o ale skor ako sa tak stane chcem nejak nevtieravo zistit u pot. zák. či bude vobec zaujem o ponukane služby.
Dakujem
ajobs
02.01.06,22:36
Ahojte ludia neviete poradit mam v pláne založit s.r.o ale skor ako sa tak stane chcem nejak nevtieravo zistit u pot. zák. či bude vobec zaujem o ponukane služby.
Dakujem

Urob si prieskum trhu, ale ten by som robil až keď bude s.r.o. na svete, pretože taká vec je dosť finančne nákladná.
Ovšem závisí od typu podnikania, a charakteru zákazníkov, či ide o súkromnú-privátnu klientelu, alebo o business sektor.
Deepnet
03.01.06,14:34
Povodne som tak uvažoval že prieskum bude tesne po vzniku alebo súčastne pri zakladaní len pre istotu som chcel niečo podniknut ešte pred založením no len neviem ako previest tento prieskum.
biaaa
27.01.06,16:54
Povodne som tak uvažoval že prieskum bude tesne po vzniku alebo súčastne pri zakladaní len pre istotu som chcel niečo podniknut ešte pred založením no len neviem ako previest tento prieskum.

Ja by som prieskum robil asi tiež pred založením - predsalen je to dôležité a môže od toho závisieť celá budúcnosť a fungovanie firmy. Veď len poplatky na vznik sro sú pomerne vysoké.

Myslím že keby išlo o súkr. sektor alebo predaj ešte neexistujúcich výrobkov, človek si dokáže pomôcť aj sám. Existujú však aj menšie firmy, ktoré sa zaoberajú výhradne prieskumom v obl. predaja.
stuko
12.02.06,21:09
ak by si potreboval ziskane data vyhodnotit, neni problem, mam online system, staci to zadat cez chranenu linku cez net odpovede respondentov na vopred urcene otazky a viem ti ponuknut velmi kvalitny report. ak by si mal zaujem tak sa mi ozvi, cez sukromnu postu priamo tu na porade, cena lakava
tina76
28.10.06,10:16
ahojte, neviem, ci som tu dobre, asi nie, ale prosim, ak mate niekto nieco ako vzorovy obchodny manazersky report, prosim o poskytnutie. dakujem.
tina76
28.10.06,10:32
posuvam - prosim poradte, kde najdem manazersky report akykolvek, potrebujem iba osnovu...
tina76
28.10.06,11:03
posuvam - prosim poradte, kde najdem manazersky report akykolvek, potrebujem iba osnovu...
tina76
28.10.06,11:38
posuvam - prosim poradte, kde najdem manazersky report akykolvek, potrebujem iba osnovu...