Zavrieť

Porady

Prieskum trhu

Ahojte ludia neviete poradit mam v pláne založit s.r.o ale skor ako sa tak stane chcem nejak nevtieravo zistit u pot. zák. či bude vobec zaujem o ponukane služby.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    Deepnet
    Ahojte ludia neviete poradit mam v pláne založit s.r.o ale skor ako sa tak stane chcem nejak nevtieravo zistit u pot. zák. či bude vobec zaujem o ponukane služby.
    Dakujem
    Urob si prieskum trhu, ale ten by som robil až keď bude s.r.o. na svete, pretože taká vec je dosť finančne nákladná.
    Ovšem závisí od typu podnikania, a charakteru zákazníkov, či ide o súkromnú-privátnu klientelu, alebo o business sektor.

    Deepnet je offline (nepripojený) Deepnet

    Deepnet
    Povodne som tak uvažoval že prieskum bude tesne po vzniku alebo súčastne pri zakladaní len pre istotu som chcel niečo podniknut ešte pred založením no len neviem ako previest tento prieskum.

    biaaa je offline (nepripojený) biaaa

    biaaa
    Deepnet
    Povodne som tak uvažoval že prieskum bude tesne po vzniku alebo súčastne pri zakladaní len pre istotu som chcel niečo podniknut ešte pred založením no len neviem ako previest tento prieskum.
    Ja by som prieskum robil asi tiež pred založením - predsalen je to dôležité a môže od toho závisieť celá budúcnosť a fungovanie firmy. Veď len poplatky na vznik sro sú pomerne vysoké.

    Myslím že keby išlo o súkr. sektor alebo predaj ešte neexistujúcich výrobkov, človek si dokáže pomôcť aj sám. Existujú však aj menšie firmy, ktoré sa zaoberajú výhradne prieskumom v obl. predaja.

    stuko je offline (nepripojený) stuko

    Po vyštudovaní dvoch vysokých škôl (právo, management) sa plne venujem obom činnostiam. ...viac stuko
    ak by si potreboval ziskane data vyhodnotit, neni problem, mam online system, staci to zadat cez chranenu linku cez net odpovede respondentov na vopred urcene otazky a viem ti ponuknut velmi kvalitny report. ak by si mal zaujem tak sa mi ozvi, cez sukromnu postu priamo tu na porade, cena lakava

    tina76 je offline (nepripojený) tina76

    tina76
    ahojte, neviem, ci som tu dobre, asi nie, ale prosim, ak mate niekto nieco ako vzorovy obchodny manazersky report, prosim o poskytnutie. dakujem.

    tina76 je offline (nepripojený) tina76

    tina76
    posuvam - prosim poradte, kde najdem manazersky report akykolvek, potrebujem iba osnovu...

    tina76 je offline (nepripojený) tina76

    tina76
    posuvam - prosim poradte, kde najdem manazersky report akykolvek, potrebujem iba osnovu...

    tina76 je offline (nepripojený) tina76

    tina76
    posuvam - prosim poradte, kde najdem manazersky report akykolvek, potrebujem iba osnovu...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.