Pejtooon
06.04.11,12:04
Dobry den.

Pri prezuvani pneumatik v pneuservise mi poskodili jednu z nich (konkretne - prasklo patkove lanko). Vratili mi ju s tym ze je nepouzitelna.
Poslal som ju na reklamaciu do obchodu z pneumatikami v ktorom som ju kupil ale reklamacia bola neuznana a odovodnili to tym ze bola mechanicky poskodena pri prezuvani v pneuservise.
Potrebujem pomoct s tym ako to mam vyreklamovat v pneuservise. Pretoze urcite budu tvrdit ze oni za to nemozu.

Dakujem.
Ice dive
06.04.11,10:19
no a dali ti nejaký zápis z toho, keď si tú pneumatiku tam menil, že ju poškodili a preto je nepoužiteľná?
lebo ak ti ju len strčili do ruky, že je nepoužiteľná a ty si si behal po obchodoch s reklamáciou 30 dní... a povedali, ti v obchode že reklamáciu ti neuznávajú, a teraz sa chceš naťahovať s pneuservisom tak na to zabudni...
nakoľko teraz ti povedia akurát to, že oni to neboli, bol si v inom servise a je to tvrdenie proti tvrdeniu...

ak by to bol seriozny servis, a poškodili by ti tu pneumatiku, tak by ti ju preplatili bez diskusie a neposielali ťa to reklamovať... veď sú na to odborníci a musia vedieť, kedy je to výrobná vada a kedy oni potentovali...