Zavrieť

Porady

Reklamacia v pneuservise?

Dobry den.

Pri prezuvani pneumatik v pneuservise mi poskodili jednu z nich (konkretne - prasklo patkove lanko). Vratili mi ju s tym ze je nepouzitelna.
Poslal som ju na reklamaciu do obchodu z pneumatikami v ktorom som ju kupil ale reklamacia bola neuznana a odovodnili to tym ze bola mechanicky poskodena pri prezuvani v pneuservise.
Potrebujem pomoct s tym ako to mam vyreklamovat v pneuservise. Pretoze urcite budu tvrdit ze oni za to nemozu.

Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    no a dali ti nejaký zápis z toho, keď si tú pneumatiku tam menil, že ju poškodili a preto je nepoužiteľná?
    lebo ak ti ju len strčili do ruky, že je nepoužiteľná a ty si si behal po obchodoch s reklamáciou 30 dní... a povedali, ti v obchode že reklamáciu ti neuznávajú, a teraz sa chceš naťahovať s pneuservisom tak na to zabudni...
    nakoľko teraz ti povedia akurát to, že oni to neboli, bol si v inom servise a je to tvrdenie proti tvrdeniu...

    ak by to bol seriozny servis, a poškodili by ti tu pneumatiku, tak by ti ju preplatili bez diskusie a neposielali ťa to reklamovať... veď sú na to odborníci a musia vedieť, kedy je to výrobná vada a kedy oni potentovali...

    Reklamacia v pneuservise?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.