mcvally
14.04.11,23:09
Zdravím vespolek,chystám sa v blízkej budúcnosti otvoriť nejaký obchodík s oblečením sprevádzaný e-shopom....
Vie mi niekto doporučiť dodávateľov alebo zahraničné stránky na lacné značkové veci???adidas nike everlast lonsdale thor steinar alpha industries a podobne vecicky???
Je to šetrnejšie ako výlet do zahraničia a triafať akcie. ;)

Ďakujem..
Danielle369
17.04.11,05:05
Ved hladaj na porade..je tu toho plno..
mcvally
17.04.11,17:59
mám otázku,môžem predávať napodobeniny? ak áno musím to pravdepodobne označiť,ako???Ďakujem za rýchlu odpoveď....

Ak nie tak ako zistím ze ide o napodobeninu?asi iba rozborom v laboratóriu že?
lujza.j
17.04.11,20:05
mám otázku,môžem predávať napodobeniny? ak áno musím to pravdepodobne označiť,ako???Ďakujem za rýchlu odpoveď....

Ak nie tak ako zistím ze ide o napodobeninu?asi iba rozborom v laboratóriu že?

aj na toto nájdeš odpoveď tu na porade, treba trošku pohľadať
mcvally
17.04.11,20:41
hej hej už som našiel,ale niekedy sa proste čudujem že namiesto toho aby ste odpovedali že,napodobeniny sa nesmú predávať tak odpoviete nájdeš to na porade...Lenže potom čo vznikne??že je 200 tém otvorených a v 199tich je naísane nájdeš to na porade....a preto s ami nechce prejsť až k poslednej 200tej aby som zistil že to nejde....O tom sú fóra..
Z jednej strane chápem domácich že ich nebaví stále dokola čítať to isté odpovedať na to isté,ale z druhej strany mňa nebavia tie debilné odpovede typu hľadaj,čítaj,je to tu....Alebo ešte horšie že načo obchod?to nepojde a kvantum sprostých narážok.Ale aj o tom sú fóra.
krokodil28
18.04.11,03:54
skus www.sportsdirect.com
zalobaba
18.04.11,04:31
hej hej už som našiel,ale niekedy sa proste čudujem že namiesto toho aby ste odpovedali že,napodobeniny sa nesmú predávať tak odpoviete nájdeš to na porade...Lenže potom čo vznikne??že je 200 tém otvorených a v 199tich je naísane nájdeš to na porade....a preto s ami nechce prejsť až k poslednej 200tej aby som zistil že to nejde....O tom sú fóra..
Z jednej strane chápem domácich že ich nebaví stále dokola čítať to isté odpovedať na to isté,ale z druhej strany mňa nebavia tie debilné odpovede typu hľadaj,čítaj,je to tu....Alebo ešte horšie že načo obchod?to nepojde a kvantum sprostých narážok.Ale aj o tom sú fóra.

Takže počuj......200 otvorených tém s tou istou problematikou vzniká najmä kvôli nováčikom, ako si aj ty a ktorí ešte predtým, ako by si dali tú námahu a pohľadali odpoveď na svoju otázku v už existujúcich témach, založia novú alebo rovno hneď dve! Vzhľadom k tomu, že si zaregistrovaný iba krátko, asi by ti mal niekto vysvetliť, že my tu na porade, chceme mať v témach poriadok a aspoň aký-taký prehľad a nie bordel. A keďže sa ti odpovede poraďákov zdajú debilné, možno by bolo vhodnejšie, keby si už túto stránku nenavštevoval.:mad:
mcvally
18.04.11,06:25
Ja som hovoril celkovo o fórach nie len o tomto...
A ty by si možno nemal byť poraďák ak niekoho vyhadzuješ za to že si povie svoj názor.A povedal som že chápem aj Vás,ale vždy domáci na nejakom fóre sú tí najmúdrejší a na každú otázku iba frflú,kdežto keby tie otázky neboli tak by to tu upadalo tak neviem čo riešiš...Na fórach nejsom nováčik.A to že som len krátko registrovaný neznamená ani to že som TU nováčik,iba som sa teraz registroval to je rozdiel.
zalobaba
18.04.11,06:31
Ja som hovoril celkovo o fórach nie len o tomto...
A ty by si možno nemal byť poraďák ak niekoho vyhadzuješ za to že si povie svoj názor.A povedal som že chápem aj Vás,ale vždy domáci na nejakom fóre sú tí najmúdrejší a na každú otázku iba frflú,kdežto keby tie otázky neboli tak by to tu upadalo tak neviem čo riešiš...Na fórach nejsom nováčik.A to že som len krátko registrovaný neznamená ani to že som TU nováčik,iba som sa teraz registroval to je rozdiel.

http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
blavaciko
18.04.11,07:39
http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html

mam pocit ze si s nou dokonca suhlasil pri registracii