Zahradkarr
28.04.11,13:37
Dobrý den chcel by som sa opýtat či nahodou neive nejaký postrek ktory by odohnal psa a macku z kvetov ktore mám pred chalupov a stale my v tych kvetov ležia dakujem za skoru odpoved dufam že taky prostriedok existuje a že neni moc drahy
lujza.j
28.04.11,11:40
arizona
28.04.11,11:44
Postrek? :eek::eek::confused:...šak to neni zelina :---

No,ale vazne. Postrek asi nie, ale predava sa taky prasok "Stop pes". Bud v zahradkarstvach,alebo v zoochove.

Ja osobne posypavam miesta,kde nechcem aby mi sli macky ciernym praskovym korenim. Nevonia im to, tak radsej obchadzaju...

...Mozno by im na odnaucenie a hladanie ineho miesta pomohlo,keby si tam dal nejake kamene,ako do skalky ...

Zopar rad najdes aj v starsej teme http://www.porada.sk/t80201-macky-v-zahrade.html
vemak
30.04.11,20:52
na tie ultrazvukové odpudzovače zabudni, nefunguje to na nič, a keď troška, tak za pár minút si na to zvyknú.
MIRCO1972
01.05.11,03:46
No neviem.
Mne to príde choré odpudzovať psa či mačku z kvetov. Myslím že by to mohol byť pekný pohľad vidieť oddychovať psíka či mačku v kvetinách. Pchať tam nejakú chemikáliu len preto aby tam nešli. Veď koľko škody ti tam len narobia?


MIRCO
pavol54
01.05.11,12:38
No neviem.
Mne to príde choré odpudzovať psa či mačku z kvetov. Myslím že by to mohol byť pekný pohľad vidieť oddychovať psíka či mačku v kvetinách. Pchať tam nejakú chemikáliu len preto aby tam nešli. Veď koľko škody ti tam len narobia?


MIRCO
By si sa čudoval, minule to na našu mačku prišlo a dostali s kocúrom super nápad rozdať si to v sklenniku na stole so sadenicami papriky tak na metri štvorcovom úroda pozbieraná a navyše ráno dvere do domu si kocúr označkoval aby náhodou za našou mačkou neprišiel iný, keby som ho vtedy prichytil tak by ma ochrancovia zvierat zavreli.