Zavrieť

Porady

Mačky v záhrade

Poradí mi niekto ako sa mám zbaviť v záhrade cudzích mačiek? Odháňanie zrejme nezaberá.
Usporiadat
JankaV. JankaV.

JankaV. je offline (nepripojený) JankaV.

No to je dosť ťažké. Aj nám behá po dvore pár mačiek a to nehovorím v období keď sa pária. Zožen si psa ten ich ponaháňa. Inak aj naša behá všade.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

A co take stvara macka v zahrade? Lebo ja som nasu este len pustila von, a zatial beha len po strechach, lebo pes ju nahana, tak sa nechce dat. Dufam,ze sa skoro skamosia. Preto ma zaujima, co take postvara taka macka po zahrade, nech sa viem pripravit. Vdaka.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
lorelei, ale macinko má v záhrade cudzie mačky.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
lorelei Pozri príspevok
A co take stvara macka v zahrade? Lebo ja som nasu este len pustila von, a zatial beha len po strechach, lebo pes ju nahana, tak sa nechce dat. Dufam,ze sa skoro skamosia. Preto ma zaujima, co take postvara taka macka po zahrade, nech sa viem pripravit. Vdaka.
No naše napríklad milujú naháňačku po zeleninových hriadkach. Svokru ide trafiť, keď vidí ako jej po práve vyjdených malých rastlinkách skáču.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

macinko Pozri príspevok
Poradí mi niekto ako sa mám zbaviť v záhrade cudzích mačiek? Odháňanie zrejme nezaberá.
Nie, nezaberá . Neviem ako sa u teba správajú, ale ak chodia na jedno konkrétne miesto - a toto sa ti nepáči, nasyp tam mleté korenie akékoľvek aj zmesky, čo nájdeš v kuchyni. Na toto miesto zaručene viac neprídu - ale nevylučujem, že si nenájdu iné .
1 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
No bojim sa, ze pokial nie si drzitelom strelnej zbrane a si ochotny ju aj pouzit,tak s mackami nenarobis nic, aj ja mam dve svoje a zo pat od susedov aj na stravu, ale co uz.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Veru nič..moja svokra chcela len kocúra, aby nemala problém s mačencami..a kocúr si svoju tehotnú partnerku priviedol ku svokre, mačiatka tam vrhla a nechala. Kľudne sa po čase vrátila do svojho domova a mačence ostali kocúrovi na krku....a mne. Lebo svokra je tak na to naštvaná, že ich ani kŕmiť nechce.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
tetrisss Pozri príspevok
No bojim sa, ze pokial nie si drzitelom strelnej zbrane a si ochotny ju aj pouzit, tak s mackami nenarobis nic, aj ja mam dve svoje a zo pat od susedov aj na stravu, ale co uz.
Tiež mám problém .. tri kusy naše mačky , ktoré sa po zakúpení psa museli odsťahovať na "spodný dvor" , ale čo je horšie ....moje pravidelné kŕmenie hodnotnou stravou - granulami - spôsobilo, že mačky z ulice si u mňa zriadili poľnú pôrodnicu ... čo ja s nimi teraz, ?????
Streľnú zbraň vopred odmietam.
ale už teraz sa na nich zabíjam, keď vešiam prádlo... stále sa mi mocú pod nohami a o záhradke ani nehovorím. Našťastie na nej nerobím
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

JankaV. Pozri príspevok
Zožen si psa ten ich ponaháňa.
Náš pes je asi veľký hlupák, lebo mačky (od všetkých susedov v počte cca 7 ks) najprv nechá nažrať sa zo svojej misky, potom dožerie, čo mu nechajú
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Jáj..tak to je zlatý havino...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

DanielaSĽ Pozri príspevok
Jáj..tak to je zlatý havino...
Je zlatý , aj na výzor, aj na tie mačky potvory
nažerú sa z jeho misky
a potom nažraté lenivé mačky myši nelovia
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ani naše...lebo im nosím krmivo a majú to bez práce... a svokra keby mala flintu....chudery mačky...dobre, že nemá.


0 0
JankaV. JankaV.

JankaV. je offline (nepripojený) JankaV.

Tak naša (sučka) je veľká kamoška s našou mačkou ale ostatné nemusí tie naháňa jedna radosť po dvore.

A aj my sme si najprv mysleli,že sme si nechali kocúrika kým sme nemali 5 mačiek v košíku.
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

mačky môžu aj zabaviť

0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
A potom robte proti takym zlatusikom nieco !
0 0
BKJURAJ BKJURAJ

BKJURAJ je offline (nepripojený) BKJURAJ

NETREBA ICH KRMIT----CUDZIE MACKY----MALI SME PODOBNY PRROBLEM. NEKRMENIE VSETKO VYRIESILO. INAK MACKY MILUJU UDRZIAVANE ZAHRADKY, KDE VYKONAVAJU SVOJU POTREBU DO PODY
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Ivana Š Pozri príspevok
Náš pes je asi veľký hlupák, lebo mačky (od všetkých susedov v počte cca 7 ks) najprv nechá nažrať sa zo svojej misky, potom dožerie, čo mu nechajú
NETREBA ICH KRMIT----CUDZIE MACKY----MALI SME PODOBNY PRROBLEM. NEKRMENIE VSETKO VYRIESILO. INAK MACKY MILUJU UDRZIAVANE ZAHRADKY, KDE VYKONAVAJU SVOJU POTREBU DO PODY

A môjho psa mám nechať hladovať?
alebo mu mám podávať jedlo v kuchyni pri stole?
0 0
BKJURAJ BKJURAJ

BKJURAJ je offline (nepripojený) BKJURAJ

TYKALO SA TO MACIEK NIE PSA.
0 0
BKJURAJ BKJURAJ

BKJURAJ je offline (nepripojený) BKJURAJ

A môjho psa mám nechať hladovať?
alebo mu mám podávať jedlo v kuchyni pri stole?

PARDOOOOOON.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

No tak vidim,ze bude zabava s nasou macickou. Aj tak som z nej uplne hotova. Omotala si ma okolo prsta. Taka mala ale zlata potvorka a uz aj rozmaznana. A nasu fenku moze aj roztrhnut , ako ziarli, ale ved ona bola tuto prva, takze nas strazi. No ved hadam si na seba zvyknu. Akurat si mozno budu vymienat dobrotky, to co mam pre psa, to chuti macke a naopak. Takze pekne dojedaju vsetko,co sa im da.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať