soni_NR
11.05.11,17:17
Dobrý deň. Chcela by som Vás poprosiť o radu. Som študentkou 3. ročníka na UKF odbor politológia. Po úplnom ukončení školy by som si chcela tu na Pedagogickej fakulte urobiť DPŠ. Lenže moja otázka znie, že čo potom?? Veľmi túžim pracovať v škôlke s deťmi, ale to že môj predošlý odbor bude potom politológia, môže tomu nejako zabrániť, nie? v čom mi vlastne pomôže DPŠ? Ďakujem za pomoc a odpovede :)))
soni_NR
12.05.11,17:10
Dobrý deň. Chcela by som Vás poprosiť o radu. Som študentkou 3. ročníka na UKF odbor politológia. Po úplnom ukončení školy by som si chcela tu na Pedagogickej fakulte urobiť DPŠ. Lenže moja otázka znie, že čo potom?? Veľmi túžim pracovať v škôlke s deťmi, ale to že môj predošlý odbor bude potom politológia, môže tomu nejako zabrániť, nie? v čom mi vlastne pomôže DPŠ? Ďakujem za pomoc a odpovede :)))
jonusko04
12.05.11,18:00
Dobrý deň! Odporúčam Vám urobiť si DPŠ, čím si zabezpečíte predagogickú spôsobilosť a zároveň Vám aj určia predmety, ktoré môžete kvalifikovane učiť (predpokladám niečo s Občianskou výchovou). Ak chcete byť kvalifikovanou učiteľkou materskej školy, následne by ste si mali urobiť predškolskú pedagogiku (2 roky niekde na strednej pedagogickej škole, poprípade nové štúdium na VŠ - odbor predškolská pedagogika). Ak si DPŠ neurobíte, musíte nanovo začať študovať VŠ - odbor predškolská pedagogika.
verkaz
18.05.11,06:37
Vitaj na porade.
Aj keď ti v tomto neviem poradiť, určite sa tu niekto nájde.
arizona
18.05.11,06:48
mimotemy
Temy som Ti spojila, netreba robit duplicity

http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html