culterone
13.05.11,12:51
Zdravim, od 1. marca som zivnostnik. Dostal som prispevok na podnikanie 2.5tisic eur. Mozem sa teraz zamestnat ako klasicky zamestnanec s tym ze si budem dalej platit odvody a vykonavat popri zamestnani aj zivnost alebo nie? Dakujem
veronikasad
13.05.11,10:53
Zdravim, od 1. marca som zivnostnik. Dostal som prispevok na podnikanie 2.5tisic eur. Mozem sa teraz zamestnat ako klasicky zamestnanec s tym ze si budem dalej platit odvody a vykonavat popri zamestnani aj zivnost alebo nie? Dakujem
ak bude stíhať zamestnanie aj podnikanie - ano. Živnosť musí byť aktívna dva roky.
culterone
13.05.11,11:04
Dakujem veronika, si si ista, ze v tom nieje ziadny problem? Ako sa eventualne bude posudzovat to, ci to stiham?
veronikasad
13.05.11,11:06
Dakujem veronika, si si ista, ze v tom nieje ziadny problem? Ako sa eventualne bude posudzovat to, ci to stiham?
ano, som si istá. Ako to preukážeš? No predsa že budeš mať tržby z činnosti, na ktorú si dotáciu dostal ... O aký predmet podnikania ide ?
culterone
13.05.11,11:11
Fajn, diky za odpoved! Ide o Pocitacove sluzby, konkretne SEO, internetovy marketing apod.
veronikasad
13.05.11,11:13
Fajn, diky za odpoved! Ide o Pocitacove sluzby, konkretne SEO, internetovy marketing apod.
pokial nebudeš mať problém u svojho zamestnávaela (totožný predmet podnikania s funkciou v pracovnej zmluve), s fakturáciou a prácou na živnosť zrejme problém nebude ...