abcd.kates
25.05.11,09:21
Ahojte, pri PÚ keď dám kontrolu v účt.denníku, vyjde mi že niektoré faktúry nie sú zaúčtované na kontrolných účtoch. Čo to znamená? Žiadny rozdiel v knihe faktúr so zaúčtovaním v účt. denníku som nenašla. ???
Antonia1
25.05.11,10:03
Ahojte, pri PÚ keď dám kontrolu v účt.denníku, vyjde mi že niektoré faktúry nie sú zaúčtované na kontrolných účtoch. Čo to znamená? Žiadny rozdiel v knihe faktúr so zaúčtovaním v účt. denníku som nenašla. ???
Ak nemáš vpravo účet na ktorom máš zaučtovanú faktúru, tak potom to vypisuje. Musíš si tam vypísať všetky účty na ktoré učtuješ faktúry.
Klikneš na výber a doplniš účty.
Žabinka
26.05.11,06:45
Ahojte, pri PÚ keď dám kontrolu v účt.denníku, vyjde mi že niektoré faktúry nie sú zaúčtované na kontrolných účtoch. Čo to znamená? Žiadny rozdiel v knihe faktúr so zaúčtovaním v účt. denníku som nenašla. ???
Tu si pozri tiež: http://www.porada.sk/t166625-kontrola-uctovnictva-v-mrp.html
abcd.kates
26.05.11,10:15
Ak nemáš vpravo účet na ktorom máš zaučtovanú faktúru, tak potom to vypisuje. Musíš si tam vypísať všetky účty na ktoré učtuješ faktúry.
Klikneš na výber a doplniš účty.

ale kde vpravo? v účt.denníku? či vo faktúrach? kde presne prosím ťa?
Tamila
26.05.11,11:30
Dáš si Kontrola účt. denníka, potom si vyberieš "kontrolovať" - napr. 2 - zaúčtovanie vydaných faktúr a ost. pohľadávok, na pravo hore sa ti otvorí okno "účty".