Lea Mikytova
03.06.11,09:59
chcela by som vediet vase nazory skusenosti vyhradi zaujimavosti....proste vsetko dakujem velmi pekne za kazdy orispevok :)
terezamaria
03.06.11,08:05
Tu máš dokument o takomto vzdelávaní v Prievidzi :
http://www.cigel.sk/articles/skolstvo/ms/vzdelavaci_program.pdf
Lea Mikytova
03.06.11,08:08
dakujem no ja skor potrebujem nazory ludi ako sa vam s nim pracuje co by ste zmenili vylepsili alebo naopak co je nanom zle...
veronikasad
03.06.11,08:09
dakujem no ja skor potrebujem nazory ludi ako sa vam s nim pracuje co by ste zmenili vylepsili alebo naopak co je nanom zle...
pýtaš sa ako rodič alebo pedagog ?
Lea Mikytova
03.06.11,08:11
ako buduci pedagog:)
veronikasad
03.06.11,08:13
Lea, nezvyknem opravovať pravopisné chyby, ale tie "hrubky" v názve príspevku budúcemu pedagogovi nesvedčia ... Čo ty nato ?
Lea Mikytova
03.06.11,08:15
mas pravdu dakujem no teraz potrebujem nazor a nie opravu...
veronikasad
03.06.11,08:16
nie som učiteľ - tak bohužial neporadím. Ale príloha z príspevku č. 2 by ti pomôcť mohla.
Lea Mikytova
03.06.11,08:18
no bohuzial prezrela som si ju ale neni tam ziaden nazor ja potrebujem do svojej prace dat konkretne nazory ludi o iscede 0:(
terezamaria
03.06.11,08:18
Tu máš dokument o takomto vzdelávaní v Prievidzi :
http://www.cigel.sk/articles/skolstvo/ms/vzdelavaci_program.pdf

Ten dokument keby si čítala do konca obsahuje aj zhodnotenie, že dieťa sa po uvedenom " vzdelávaní " môže zapojiť do prvého ročníka a je na to plne schopné.
Kto Ti tu povie svoj názor? Len ten, kto s tým vzdelávaním pracuje.:cool:

A pokiaľ viem, špeciálna pedagogička je na Porade len zdenka131 a tá teraz končí ďaľšiu vysokú školu, teda býva na Porade málo. Prepáčte, až som niekoho vynechala zo špeciálnych pedagógov.
veronikasad
03.06.11,08:21
no bohuzial prezrela som si ju ale neni tam ziaden nazor ja potrebujem do svojej prace dat konkretne nazory ludi o iscede 0:(
oslov p. riaditelku MŠ v Cigli, možno ti poskytne bližšie informácie ...
Lea Mikytova
03.06.11,08:21
nazor podla mna je ze som spokojna bla....bla ..... a nie toto to som tam videla a nazorov uz par mam takze neviem ...
veronikasad
03.06.11,08:23
Lea, Porada je v prvom rade stránka účtovníkov. Ak budeš riešiť problém s odvodami a daňami. odpove´d na svoju otázku spravidla dostaneš ...
terezamaria
03.06.11,08:24
Ten dokument keby si čítala do konca obsahuje aj zhodnotenie, že dieťa sa po uvedenom " vzdelávaní " môže zapojiť do prvého ročníka a je na to plne schopné.
Kto Ti tu povie svoj názor? Len ten, kto s tým vzdelávaním pracuje.:cool:

A pokiaľ viem, špeciálna pedagogička je na Porade len zdenka131 a tá teraz končí ďaľšiu vysokú školu, teda býva na Porade málo. Prepáčte, až som niekoho vynechala zo špeciálnych pedagógov.

Možno táto pani doktorka príde na Poradu, nájde Tvoj príspevok a odpovie.
Lea Mikytova
03.06.11,08:59
budem vdacna za kazdy prispevok najma keby pisali pedagogovia...
terezamaria
03.06.11,09:29
terezamaria
03.06.11,09:36
Ďakujem Ti pekne za nevhodné, po vyše 2 rokoch na Porade som dostala prvé. Si milá osôbka, odporúčam poraďákom, aby Ti odpovedali, tak ako sme Ti odpovedali v takom istom príspevku, duplicitne zadanom. Ty im potom podávaš nevhodné.:confused:
Lea Mikytova
03.06.11,09:38
ked mi nevies pomoct tak naco mi vypisujes to da rozum nie???
arizona
03.06.11,10:01
ked mi nevies pomoct tak naco mi vypisujes to da rozum nie???
Takymto stylom sa tu za rady nedakuje...terezamaria ti poradila slusne, bez urazok



mimotemy

Nezakladaj duplicitne temy! Temy som ti spojila do jednej


+ nieco na precitanie ;)
http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
marjankaj
03.06.11,10:09
ked mi nevies pomoct tak naco mi vypisujes to da rozum nie???
Chúdence naše deti.:mee:
terezamaria
03.06.11,10:45
Lea Mikytova Dnes, 12:38 PM
ked mi nevies pomoct tak naco mi vypisujes to da rozum nie???


Pokiaľ si si nevšimla, odpovedala som Ti v 3 príspevkoch,
ale v druhej - duplicitnej téme. :cool:
logomania
03.06.11,14:19
Najlepšie urobíš, ak si vypracuješ vhodný dotazník navštíviš osobne príslušné školské zariadenia a SLUŠNE POPROSÍŠ pedagógov, aby ti pomohli s tvojou prácou a odpovedali na tvoje otázky. Určite sa dozvieš čo potrebuješ. Ty sama musíš za tými ľuďmi ísť, môžeš ich poprosiť aj o rozhovor. Ak urobíš dobrý dojem, myslím, že ti vyhovejú!