csillag3112
06.06.11,17:03
Prosim chcem sa opytat preco mi nejdu sukromne spravy v profile alebo nemozem napr.pridat fotky do rubriky foto. Neviem kde sa obratit na admina. Dakujem za radu.
adi11
06.06.11,15:08
..musis mat viacej prispevkov...
csillag3112
06.06.11,15:19
Prispevkov alebo aj tem ? Koko asi by ich malo byt ? Dakujem inak za odpoved :)
arizona
06.06.11,15:23
zlezaradil
Prosim chcem sa opytat preco mi nejdu sukromne spravy v profile alebo nemozem napr.pridat fotky do rubriky foto. Neviem kde sa obratit na admina. Dakujem za radu.

O tom,ako to funguje na Porade by si mal pozriet prispevky v teme OHLASY a OZNAMY. Dostanes sa tam z hlavnej stranky.
Najdes tam vela uzitocneho,pozri napr. tu http://www.porada.sk/t3324-ako-poslat-sukromnu-spravu.html - posledne , nove prispevky

Je to obmedzenie pre novacikov,ktore zaviedol admin po tom, co niektori novoprihlaseni zneuzivali niektore "vymozenosti" ako napr. sukromne spravy na urazanie ostatnych clenov a pod.

Nieco na precitanie je aj tu http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html

Pisanie ss-iek adminovi maju tiez nocikovia bloknute,takze sa spytat mozes v prislusnej teme.
arizona
06.06.11,15:28
Prispevkov alebo aj tem ? Koko asi by ich malo byt ? Dakujem inak za odpoved :)
Staci prispevkov. Prv to bolo limitovane 15 timi prispevkami, aby novacik dostal prava ako dlhorocny clen. Ale aj to sa zacalo zneuzivat, do tem pribudali od novoregistrovanych doslova nezmyselne prispevky, len aby sa nahrabal rychly pocet 15.

Zial, na zopar blbcov doplacaju vsetci novacikovia...
Takze trochu trpezlivosti...:)

Inak, si v rubrike ,kde sa taketo veci nepreberaju,ale sa predstavuju novacikovia a napisu nieco o sebe.

Takze vitaj na porade :):):)
csillag3112
06.06.11,18:42
ja moc dakujem za rady ja som sa pytala lebo som sa nevedela dopatrat preco podstata mojej otazky bola v tom ze som chcela zo slusnosti odpovedat na spravy co mi prisli od ludi tu. Tak sa ospravedlnujem za nevhodne vlozenu temu. No a inak ma tesi a som rada ze som tu je to tu super! Kopa dobrych zaujimavych veci. Patrim k milovnikom zvierat venujem sa konom a vycviku koni a jazdcov som ucitel jazdy na koni mam aj svojho kona. A dalsia moja zaluba je malovanie obrazov, hadam sa dozijem v pohode a budem moct pridat foto obrazov do fotoalbumov aby ste videli. Dalsim velkym hobby mi je pestovanie anjelskych trub a aj inych kvetov ale hlavne anjelky. Rada vas tu spoznavam! Piste tesim sa!
alla66
06.06.11,18:50
Maximálne sa snaž zapájať do debát.... časom Ti budú sprístupnené všetky funkcie....mám pocit, že si budeš musieť počkať 5 týždňov:)
csillag3112
06.06.11,18:59
no hlavne ze uz mam pojem ked to bude aj viac neva! Dik este raz! SS nutne nepotrebujem len ako som pisala :)
misoft
07.06.11,15:07
Pokiaľ bude "iniciatívna" a zapojí sa niekde do témy, ktorá jej "sekne" - tak to bude aj skôr.
(A podľa info v profile - má blízko k prírode a zvieratám a umeniu - aj to sa niekedy "hodí")
csillag3112
08.06.11,14:08
Kratky nahlad na moju tvorbu. Obrazy malujem prstami.Neskor pridam do fotoalbumov viac obrazov, ked budem moct :)
terezamaria
08.06.11,14:16
Si šikovná, sú krásne. Teším sa na ďaľšie, ktoré priložíš, resp. keď si vytvoríš vlastný album s Tvojími maľbami. :):):)
Gina Er
08.06.11,14:50
Kratky nahlad na moju tvorbu. Obrazy malujem prstami.Neskor pridam do fotoalbumov viac obrazov, ked budem moct :)
mimotemyvypni si vo foťáku dátum......
csillag3112
08.06.11,15:12
Datum je tam vkladany zamerne :).
Gina Er
08.06.11,15:28
Datum je tam vkladany zamerne :).
ako chceš,ale bije sa tam s podpisom....:---
csillag3112
08.06.11,15:37
Fotografie su pre moju potrebu, su fotky aj bez datumov.
misoft
10.06.11,12:45
Tie prstomaľby - nádhera. Talent je talent!
verkaz
10.06.11,15:28
Tak vitaj medzi poraďákmi :):):)
Krásne obrázky
PLUMERIA
17.06.11,16:48
Kratky nahlad na moju tvorbu. Obrazy malujem prstami.Neskor pridam do fotoalbumov viac obrazov, ked budem moct :)
Ahoj...asi máme spoločný problém :-) Aj ja som tu minule študovala do noci ako si založím album a potom som sa niekde dočítala,že sa to hneď nedá!Aká škoda :-( že??Tak asi treba len trpezlivosť a hádam sa dočkáme aj my :-) Inak maľuješ nádherné obrazy!!
csillag3112
17.06.11,19:30
Ahoj...asi máme spoločný problém :-) Aj ja som tu minule študovala do noci ako si založím album a potom som sa niekde dočítala,že sa to hneď nedá!Aká škoda :-( že??Tak asi treba len trpezlivosť a hádam sa dočkáme aj my :-) Inak maľuješ nádherné obrazy!!
Ahoj Plumi tak ja som nevedela tiez preco mi to nejde a stve ma ze nemozem odpisat aj teraz ludom ktori mi pisu a touto cestou nech mi prepacia ze im neodpisem ale nemam ako a zatim stale nic. Chcela by som mat ss aby som si mohla pisat s ostatnymi a nemozem. Napisu a ja som ako " mrtvy chrobak " to tela aspon povie "mú" ja ani to. Neni cim a neni kde a stve ma to. Tak cakam a rada sem chodim, opytala som sa otazku ktora sem nepatri a tak hadam to budem mat odpustene. Uz sa tu vyznam lepsie a rada sem chodim. Tak touto cestou dakujem vsetkym co mi napisali som tu ale neviem ako vam odpisat vsetko mi doslo neni ako odpovedat. Som trpezliva cakam na start a potom si rada s vami pokecaaaaaaaaaaaaaaam!!!!!!!!!! Dik som rada ze sa tebe aj ostatnym pacia malby.
arizona
17.06.11,20:57
Ahoj Plumi tak ja som nevedela tiez preco mi to nejde a stve ma ze nemozem odpisat aj teraz ludom ktori mi pisu a touto cestou nech mi prepacia ze im neodpisem ale nemam ako a zatim stale nic. Chcela by som mat ss aby som si mohla pisat s ostatnymi a nemozem. Napisu a ja som ako " mrtvy chrobak " to tela aspon povie "mú" ja ani to. Neni cim a neni kde a stve ma to. Tak cakam a rada sem chodim, opytala som sa otazku ktora sem nepatri a tak hadam to budem mat odpustene. Uz sa tu vyznam lepsie a rada sem chodim. Tak touto cestou dakujem vsetkym co mi napisali som tu ale neviem ako vam odpisat vsetko mi doslo neni ako odpovedat. Som trpezliva cakam na start a potom si rada s vami pokecaaaaaaaaaaaaaaam!!!!!!!!!! Dik som rada ze sa tebe aj ostatnym pacia malby.
pri kazdom mene /nicku/ je moznost dat si zobrazit verejny profil ...a po klinuti vidis policko, kde mozes pisat a poslat odkaz.

Nie je to sice celkom utajene,ako ss.ky, ale komunikovat sa da...:)
csillag3112
17.06.11,21:06
Wow DAKUJEEEEEEEEEEEM!!!!
PLUMERIA
18.06.11,17:19
Wow DAKUJEEEEEEEEEEEM!!!!
A prečo to mne nejde????Ja tam nič také nemám,že "pridaj odkaz".... :-(
veronikasad
18.06.11,17:23
A prečo to mne nejde????Ja tam nič také nemám,že "pridaj odkaz".... :-(
máš - poslať správu, napísať odkaz. Ale to musíš hladať o toho, komu správu chceš poslať - nie u seba ...
arizona
18.06.11,17:35
A prečo to mne nejde????Ja tam nič také nemám,že "pridaj odkaz".... :-(
mas to tam! len si musis predtym kliknut a otvorit profil,komu chces napisat,lebo inak napises sama sebe .

len sa nemyl a nestlacaj tlacitko "nahlas"-to sa casto stava /potom chodia odkazy adminovi a moderatorom;)
csillag3112
18.06.11,18:39
Ja som zatial na to este nedosla ty uz hej plumeria ? Som asi fakt blba alebo co !!! Mam tam nieco ze pozriet konverzaciu a ja uz neviem. Do certa hned !!
alla66
18.06.11,18:48
Ja som zatial na to este nedosla ty uz hej plumeria ? Som asi fakt blba alebo co !!! Mam tam nieco ze pozriet konverzaciu a ja uz neviem. Do certa hned !!
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=78050&stc=1&d=1308426463
csillag3112
18.06.11,19:50
No tak toto je super alli diky ale tebe sa zobrazuje hore v rohu poslat spravu mne nie aj ked otvorim profil uzivatela. Na to si zrejme mam pockat . Idem znovu kuk.
csillag3112
18.06.11,19:54
csillag3112
18.06.11,19:56
Ale uz niesom JUNIOR MEMBER ale iba member. Dobre hihi teraz som si vsimla ! Juhu !!!
alla66
18.06.11,19:59
alla66
18.06.11,20:02
http://www.porada.sk/profile.php?do=editoptions

klikni na odkaz a podľa obrázka si skontroluj Rozhranie editora textu príspevkov:http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=78056&stc=1&d=1308430918
csillag3112
18.06.11,20:14
Alli u teba jedinej sa mi zobrazuje poslat spravu na mail. U nikoho ineho zatial nie. zmenila som na najjednoduchsie, zatim nic budem spekulovat nadalej. Je pravda ze mam starsi pc. No ale my sikovni nam to dlhsie trva.Ja na to musim prist.
PLUMERIA
18.06.11,20:24
mas to tam! len si musis predtym kliknut a otvorit profil,komu chces napisat,lebo inak napises sama sebe .

len sa nemyl a nestlacaj tlacitko "nahlas"-to sa casto stava /potom chodia odkazy adminovi a moderatorom;)
No nech robím čo chcem ale ja to tam nemám!!!!!!! :-(((((((((((( Asi mi to niekto vygumoval:confused::):):) Ja som sa dočítala,že sa musí čakať nejaký ten čas...tak asi budem radšej čakať...lebo aj tak mi nič iné nezostáva :-) Ale štve ma to,že nemožem odpisovať :-( Len komentovať témy!
alla66
18.06.11,20:26
A čo ukazuje Rozhranie editora textu príspevkov? ....
Plne formátujúci editor WYSIWYG ...ak to máš v poriadku, tak je to adminova práca....mohol by aj starým členom doplniť možnosť voľby Povoliť / Zakázať odkazy. V minulosti som upozorňovala na to, že nie je funkčná služba Označiť Neschválené odkazy....zbytočne.....ak máš chuť, prečítaj si http://www.porada.sk/t147168-delete-messages.html
PLUMERIA
18.06.11,20:26
Ja som zatial na to este nedosla ty uz hej plumeria ? Som asi fakt blba alebo co !!! Mam tam nieco ze pozriet konverzaciu a ja uz neviem. Do certa hned !!
Ach...netráp sa....ja stláčam a stláčam....a stále nič!To si ešte počkáme :-)
PLUMERIA
18.06.11,20:32
Ja som zatial na to este nedosla ty uz hej plumeria ? Som asi fakt blba alebo co !!! Mam tam nieco ze pozriet konverzaciu a ja uz neviem. Do certa hned !!


http://www.porada.sk/profile.php?do=editoptions

klikni na odkaz a podľa obrázka si skontroluj Rozhranie editora textu príspevkov:http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=78056&stc=1&d=1308430918
Aj to som už skúšala a nič.... :-(
alla66
18.06.11,20:35
čo nič? :)vidíš tam Plne formátujúci editor WYSIWYG?
PLUMERIA
18.06.11,20:44
Aj to som už skúšala a nič.... :-(
áno jasné,to tam mám:)....ale aj tak mi nejde písať príspevky na profil,teda správy!!!!:o
alla66
18.06.11,20:48
ani pochvalu mi neodoslalo.....Nepodarilo sa ulozit pochvalu:

Fatal error: Cannot create references to/from string offsets nor overloaded objects in /home/www/porada.sk/www-ram/vbseo/includes/functions_vbseo_hook.php on line 111


dievčence, treba dúfať, že sato samo pototo:)
PLUMERIA
18.06.11,20:51
Aj to som už skúšala a nič.... :-(


áno jasné,to tam mám:)....ale aj tak mi nejde písať príspevky na profil,teda správy!!!!:o
Nuž...asi si ešte pochvalu nezaslúžime :):)!
csillag3112
03.07.11,19:09
Viete co zabite ma ale nenasla som nijaku temu kde to dat, uz neviem co zadat do vyhladavaca, chcela som si vytvorit svoju temu ale akosi som mimo a zase neviem kde a nakoniec fotoalbumy mi stale nejdu tak to pridavam sem. Vcera som domalovala konecne tento posledny obraz tak kto chcete kuk !!!!!
arizona
03.07.11,19:29