daska1
08.06.11,08:43
a cajoveho riadu?
Dantess
08.06.11,06:59
oxalis, čajovna dobrých ludi

najlepsie je najst si vlastny kontakt a dovažat to z východu
maartin
12.06.11,10:04
aj ja suhlasim, dnes uz nie je problem nadviazat na dodavatela z vychodu, treba skusit bud niekoho vygooglit, ale najst niekoho na LinkedIn
smer11
09.08.11,22:58
mal by som kontakt na jedneho dodavatela s cajmi len on sa orientuje na uzky okruh caju z indie a ma fakt dobru cenu rozdiel medzi jeho cenou a cenou na slovensku toho isteho caju je na kile 100eur:) kvalita dobra
sanny237
10.08.11,07:55
mal by som kontakt na jedneho dodavatela s cajmi len on sa orientuje na uzky okruh caju z indie a ma fakt dobru cenu rozdiel medzi jeho cenou a cenou na slovensku toho isteho caju je na kile 100eur:) kvalita dobra

Mohla by som poprosiť aj ja o kontakt? Ďakujem
terezamaria
10.08.11,08:05
Veľmi dobré čaje sú Millenium / dovozca Leros Slovakia, Apotheke/ distribútor Juvamed Rim.Sobota, Fantastic tea/ biogena@biogena.cz. Opísala som to z krabičiek, ktoré mám doma. Mistral je bežne dostupný všade, aj lacnejšie čaje ako popradský a pod. sú tiež v každej predajni, skôr by sa hodili čaje kvalitné, či čierne, ovocné alebo bylinno - ovocné. :):---
megyzah
18.01.13,06:13
Dobrý deň, prosím dostala som ponuku zaregistrovať sa na LinkedIn, ale ak som dobre pochopila tá stránka je len v angličtine? Nedá sa tam nejako nastaviť slovenský jazyk? Ja po AJ neviem ani ceknúť, pritom rada by som tam mala svoj profil, odporúčania na túto stránku sú skvelé. Ďakujem za radu
megyzah
18.01.13,13:10
Dobrý deň, prosím dostala som ponuku zaregistrovať sa na LinkedIn, ale ak som dobre pochopila tá stránka je len v angličtine? Nedá sa tam nejako nastaviť slovenský jazyk? Ja po AJ neviem ani ceknúť, pritom rada by som tam mala svoj profil, odporúčania na túto stránku sú skvelé. Ďakujem za radu
Prosím, nepozná te niekto túto stránku? Neviete ako sa tam dá nastaviť slovenský jazyk?