Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Veľmi dobré čaje sú Millenium / dovozca Leros Slovakia, Apotheke/ distribútor Juvamed Rim.Sobota, Fantastic tea/ biogena@biogena.cz. Opísala som to z krabičiek, ktoré mám doma. Mistral je bežne dostupný všade, aj lacnejšie čaje ako popradský a pod. sú tiež v každej predajni, skôr by sa hodili čaje kvalitné, či čierne, ovocné alebo bylinno - ovocné.

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    oxalis, čajovna dobrých ludi

    najlepsie je najst si vlastny kontakt a dovažat to z východu

    maartin je offline (nepripojený) maartin

    maartin
    aj ja suhlasim, dnes uz nie je problem nadviazat na dodavatela z vychodu, treba skusit bud niekoho vygooglit, ale najst niekoho na LinkedIn

    smer11 je offline (nepripojený) smer11

    smer11
    mal by som kontakt na jedneho dodavatela s cajmi len on sa orientuje na uzky okruh caju z indie a ma fakt dobru cenu rozdiel medzi jeho cenou a cenou na slovensku toho isteho caju je na kile 100eur kvalita dobra

    sanny237 je offline (nepripojený) sanny237

    sanny237
    smer11 Pozri príspevok
    mal by som kontakt na jedneho dodavatela s cajmi len on sa orientuje na uzky okruh caju z indie a ma fakt dobru cenu rozdiel medzi jeho cenou a cenou na slovensku toho isteho caju je na kile 100eur kvalita dobra
    Mohla by som poprosiť aj ja o kontakt? Ďakujem

    megyzah je offline (nepripojený) megyzah

    megyzah
    Dobrý deň, prosím dostala som ponuku zaregistrovať sa na LinkedIn, ale ak som dobre pochopila tá stránka je len v angličtine? Nedá sa tam nejako nastaviť slovenský jazyk? Ja po AJ neviem ani ceknúť, pritom rada by som tam mala svoj profil, odporúčania na túto stránku sú skvelé. Ďakujem za radu

    megyzah je offline (nepripojený) megyzah

    megyzah
    megyzah Pozri príspevok
    Dobrý deň, prosím dostala som ponuku zaregistrovať sa na LinkedIn, ale ak som dobre pochopila tá stránka je len v angličtine? Nedá sa tam nejako nastaviť slovenský jazyk? Ja po AJ neviem ani ceknúť, pritom rada by som tam mala svoj profil, odporúčania na túto stránku sú skvelé. Ďakujem za radu
    Prosím, nepozná te niekto túto stránku? Neviete ako sa tam dá nastaviť slovenský jazyk?

    dobry den, chcela by som otvorit predajnu s cajmi. viete mi poradit dodavatelov cajov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.