ovals76
26.06.11,18:26
Robíme rkonštrukciu jedného staršieho objektu. Som v stavebníctve dosť veľkých laik, priznávam. Objekt má 320 m2 a bude slúžiť aj na bývanie aj na spoločenské akcie. momentálne riešim poter v hrúbke 6 cm. Od jednej firmy mám ponuku 15€ za m2...v tejto cene je všetko - beton zo vzdialenosti približne 40km, domiešavače, čerpadlá či ako sa to volá, čo dostane beton do vzdialenosti napr 15m, prácu na vyrovnanie poteru, vibračná lata...jednoducho komplet všetko - materiál práca. chcem sa vás opýtať, ak mi nikto vie poradiť, či je to dobrá cena 15€ za všetko na poter, lebo som v tomto naozaj laik a absolútne netuším, či je to dobrá cena. veľmi pekne ďakujem za pomoc a radu. pekný večer vám.
mendo933
26.06.11,16:58
Ak sa jedna o betonovi poter tak je to strasne premrstena cena.Za tu cenu je mozne uz zohnat anhydridovy poter na komplet.
Preco beton zo vzdialenosti 40km, ked sa da namiestat na stavbe v masine a cerpadlo to dopravi tam kde treba. Taku plochu ma partia o 3-ch clenoch zmaknutu za necele 2 dni. Mna poter vysiel na cca 8€/m2 tak trocha rozdiel, nie? Niekde musi byt chyba, lebo co som mal partiu tak nebola z tych najlacnejsich.
arizona
26.06.11,17:25
mimotemy

Nezakladaj duplicity. Temy som ti zlucila a nazov temy upravila, aby zodpovedal obsahu prispevku.

na precitanie ;)
http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
ovals76
26.06.11,19:02
ok...bol to môj prvý príspevok, takže som hneď aj chybu urobil
arizona
26.06.11,19:04
Ok, ...to len do buducna,aby si vedel, ako to tu funguje