elcer
27.06.11,21:16
zdravim damy a pani,
mozte mi poradit, hladam prehlad eshopov. Tusim ze som to videl tu na porade nedavno, mozno par mesiacov dozadu ale teraz to neviem nikde najst. Aspon sa mi zdalo, ze to bolo tu. Preskenoval som to tu a nic. Bola to nejaka tema ze aky eshop alebo nieco take, a niekto tam hodil odkaz bud na stranku alebo iba graf, a v nom boli udaje o trhu - ake su eshopy, kolko percent akych. Napr. ze s elektronikou je tolko a tolko eshopov, knihkupectiev tolko, doplnky vyzivy tolko...a pod, v percentach.. Bol to taky pekny stlpcovy graf. Uz si nepamatam ci sa jednalo o slovensky trh ci svetovy. Nevie mi niekto pomoct kde by to bolo?
Dantess
27.06.11,19:22
dával to sem camozzi, ale absolútne neviem v akej téme...
padro
27.06.11,19:26
no tiez som to tu videl ale uz to bolo relativne davnajsie a tazko povedat na kolko to je vobec aktualne :)
arizona
27.06.11,19:29
zdravim damy a pani,
mozte mi poradit, hladam prehlad eshopov. Tusim ze som to videl tu na porade nedavno, mozno par mesiacov dozadu ale teraz to neviem nikde najst. Aspon sa mi zdalo, ze to bolo tu. Preskenoval som to tu a nic. Bola to nejaka tema ze aky eshop alebo nieco take, a niekto tam hodil odkaz bud na stranku alebo iba graf, a v nom boli udaje o trhu - ake su eshopy, kolko percent akych. Napr. ze s elektronikou je tolko a tolko eshopov, knihkupectiev tolko, doplnky vyzivy tolko...a pod, v percentach.. Bol to taky pekny stlpcovy graf. Uz si nepamatam ci sa jednalo o slovensky trh ci svetovy. Nevie mi niekto pomoct kde by to bolo?


dával to sem camozzi, ale absolútne neviem v akej téme...
...aj to je pomocka. Ak je to od camozziho, tak prezri jeho prispevky http://www.porada.sk/search.php?searchid=13821956
Dantess
27.06.11,20:08
http://www.fastcentrik.sk/aktuality-1/akej-vysokej-konkurencii-celi-vas-e-shop-ktory-sortiment-je-najviac-konkurencny.aspx

Takže bol to camozzi, ja a arizona sme mu dali "užitočné", keď to sem postol, takže ma pamäť neklamala :-)
Dáša_
28.06.11,04:21
A nie je tento prehľad trochu skreslený? Práve tým, že je to rebríček len jedného obchodného systému?
Ak si dobre pamätám, tak jeden z najväčších distribútorov kníh ponúka spojenie s fastcentrikom tak, že sa dá priamo pripájať na ich informačný systém. Potom je jasné, prečo vychádza najväčšia konkurencia v knihách