Zavrieť

Porady

Rebricek eshopov

zdravim damy a pani,
mozte mi poradit, hladam prehlad eshopov. Tusim ze som to videl tu na porade nedavno, mozno par mesiacov dozadu ale teraz to neviem nikde najst. Aspon sa mi zdalo, ze to bolo tu. Preskenoval som to tu a nic. Bola to nejaka tema ze aky eshop alebo nieco take, a niekto tam hodil odkaz bud na stranku alebo iba graf, a v nom boli udaje o trhu - ake su eshopy, kolko percent akych. Napr. ze s elektronikou je tolko a tolko eshopov, knihkupectiev tolko, doplnky vyzivy tolko...a pod, v percentach.. Bol to taky pekny stlpcovy graf. Uz si nepamatam ci sa jednalo o slovensky trh ci svetovy. Nevie mi niekto pomoct kde by to bolo?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    dával to sem camozzi, ale absolútne neviem v akej téme...

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    no tiez som to tu videl ale uz to bolo relativne davnajsie a tazko povedat na kolko to je vobec aktualne

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    elcer Pozri príspevok
    zdravim damy a pani,
    mozte mi poradit, hladam prehlad eshopov. Tusim ze som to videl tu na porade nedavno, mozno par mesiacov dozadu ale teraz to neviem nikde najst. Aspon sa mi zdalo, ze to bolo tu. Preskenoval som to tu a nic. Bola to nejaka tema ze aky eshop alebo nieco take, a niekto tam hodil odkaz bud na stranku alebo iba graf, a v nom boli udaje o trhu - ake su eshopy, kolko percent akych. Napr. ze s elektronikou je tolko a tolko eshopov, knihkupectiev tolko, doplnky vyzivy tolko...a pod, v percentach.. Bol to taky pekny stlpcovy graf. Uz si nepamatam ci sa jednalo o slovensky trh ci svetovy. Nevie mi niekto pomoct kde by to bolo?
    Dantess Pozri príspevok
    dával to sem camozzi, ale absolútne neviem v akej téme...
    ...aj to je pomocka. Ak je to od camozziho, tak prezri jeho prispevky http://www.porada.sk/search.php?searchid=13821956

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    http://www.fastcentrik.sk/aktuality-...nkurencny.aspx

    Takže bol to camozzi, ja a arizona sme mu dali "užitočné", keď to sem postol, takže ma pamäť neklamala :-)

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    A nie je tento prehľad trochu skreslený? Práve tým, že je to rebríček len jedného obchodného systému?
    Ak si dobre pamätám, tak jeden z najväčších distribútorov kníh ponúka spojenie s fastcentrikom tak, že sa dá priamo pripájať na ich informačný systém. Potom je jasné, prečo vychádza najväčšia konkurencia v knihách

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.