AnitaMartinska
06.07.11,18:47
Dobry den, prosim surne poradit co robit. Znamy si objednal pracku cez internet. Kurier mu pracku dnes dorucil. Po odbaleni a otvoreni zistili, ze v pracke je voda a bolo to cele citit zatuchnutim.
Je to normalne, aby v novej pracke bola voda?
Dakujem za kazdu radu, ktoru im posuniem.
medvedik21
06.07.11,16:56
A kolko vody v nej bolo? My ked sme kupovali pracku tak nam ju doviezli a zvnutra bola tiez ,mokra, ale nesmrdela. Mokrost byva bezna, lebo to ostava este z testovania bubna, co sa robi u kazdeho kusu. Alebo bola doslova napustena?
terezamaria
06.07.11,16:56
Nie, nie je. Musela to byť vrátená práčka, v ktorej sa už pralo.

Rýchlo začnite komunikovať s internetovým obchodom, aby ste mohli práčku zase Vy im poslať na ich náklady. Predsa pri predaji vyžadujú, aby technik zapojil práčku a orazil a podpísal jej uvedenie do chodu. Veľa zákazníkov si zapájajú práčku samy, len si dajú potvrdiť zapojenie, ale to je už o inom.
Nová práčka predsa nemôže rozvoniavať zatuchlinou. :cool::rolleyes:
Nirinda
06.07.11,17:29
Toto isté - mokro v pračke mala aj kolegyňa, ktorá tiež objednala pračku z internetového obchodu a chlapík ktorý jej to zapájal hovoril, že sa to bežne stáva. (o zatuchnutí nehovorila)
Ja som nedávno kúpila umývačku riadu v kamennom obchode a tá bola celkom suchá, ktovie či ju vôbec vo výrobe preskúšali.
terezamaria
06.07.11,18:37
Toto isté - mokro v pračke mala aj kolegyňa, ktorá tiež objednala pračku z internetového obchodu a chlapík ktorý jej to zapájal hovoril, že sa to bežne stáva. (o zatuchnutí nehovorila)
Ja som nedávno kúpila umývačku riadu v kamennom obchode a tá bola celkom suchá, ktovie či ju vôbec vo výrobe preskúšali.

Nirinda, vo výrobe keď skúšajú práčku alebo umývačku riadu, nechajú ju otvorenú a voda za 2 dni úplne vyschne. Ale nemôže predsa smrdieť zatuchlinou, to je znak, že v tej práčke sa pralo.

mimotemyNech Ti umývačka dobre slúži. :)
danushka
06.07.11,18:46
No veru aj my sme kupovali práčku cez e-shop a prišla originál zabalená. Keď sme ju rozbalili a šli montovať, tiež bola mokrá zvnútra a bolo cítiť zatuchlinu. Pustili sme prvé pranie len s práškom bez prádla a bolo po puchu. Aj v návode to tak kázali, že prvé pranie nechať naprázdno prebehnúť. Predpokladám, že práčku najskôr odskúšali a pred vyschnutím aj zabalili, takže ma to moc nezarazilo. Práčka fičí jedna radosť :).
AnitaMartinska
06.07.11,18:49
Voda v pracke nestala, bola len mokra. Aj mna zarazila hlavne ta zatuchlina, ktoru spominal.
Vdaka za rady, idem mu to posunut.