Zavrieť

Porady

Kupa pracky cez internet-aj s vodou

Dobry den, prosim surne poradit co robit. Znamy si objednal pracku cez internet. Kurier mu pracku dnes dorucil. Po odbaleni a otvoreni zistili, ze v pracke je voda a bolo to cele citit zatuchnutim.
Je to normalne, aby v novej pracke bola voda?
Dakujem za kazdu radu, ktoru im posuniem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Nie, nie je. Musela to byť vrátená práčka, v ktorej sa už pralo.

    Rýchlo začnite komunikovať s internetovým obchodom, aby ste mohli práčku zase Vy im poslať na ich náklady. Predsa pri predaji vyžadujú, aby technik zapojil práčku a orazil a podpísal jej uvedenie do chodu. Veľa zákazníkov si zapájajú práčku samy, len si dajú potvrdiť zapojenie, ale to je už o inom.
    Nová práčka predsa nemôže rozvoniavať zatuchlinou.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Nirinda Pozri príspevok
    Toto isté - mokro v pračke mala aj kolegyňa, ktorá tiež objednala pračku z internetového obchodu a chlapík ktorý jej to zapájal hovoril, že sa to bežne stáva. (o zatuchnutí nehovorila)
    Ja som nedávno kúpila umývačku riadu v kamennom obchode a tá bola celkom suchá, ktovie či ju vôbec vo výrobe preskúšali.
    Nirinda, vo výrobe keď skúšajú práčku alebo umývačku riadu, nechajú ju otvorenú a voda za 2 dni úplne vyschne. Ale nemôže predsa smrdieť zatuchlinou, to je znak, že v tej práčke sa pralo.

    Nech Ti umývačka dobre slúži.

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    No veru aj my sme kupovali práčku cez e-shop a prišla originál zabalená. Keď sme ju rozbalili a šli montovať, tiež bola mokrá zvnútra a bolo cítiť zatuchlinu. Pustili sme prvé pranie len s práškom bez prádla a bolo po puchu. Aj v návode to tak kázali, že prvé pranie nechať naprázdno prebehnúť. Predpokladám, že práčku najskôr odskúšali a pred vyschnutím aj zabalili, takže ma to moc nezarazilo. Práčka fičí jedna radosť .

    medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

    Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac medvedik21
    A kolko vody v nej bolo? My ked sme kupovali pracku tak nam ju doviezli a zvnutra bola tiez ,mokra, ale nesmrdela. Mokrost byva bezna, lebo to ostava este z testovania bubna, co sa robi u kazdeho kusu. Alebo bola doslova napustena?

    Nirinda je offline (nepripojený) Nirinda

    Nirinda
    Toto isté - mokro v pračke mala aj kolegyňa, ktorá tiež objednala pračku z internetového obchodu a chlapík ktorý jej to zapájal hovoril, že sa to bežne stáva. (o zatuchnutí nehovorila)
    Ja som nedávno kúpila umývačku riadu v kamennom obchode a tá bola celkom suchá, ktovie či ju vôbec vo výrobe preskúšali.
    AnitaMartinska
    Voda v pracke nestala, bola len mokra. Aj mna zarazila hlavne ta zatuchlina, ktoru spominal.
    Vdaka za rady, idem mu to posunut.

    Kupa pracky cez internet-aj s vodou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.