janka.dvorska
11.07.11,18:59
Prosím Vás, pomôžte mi.
Potrebujem zistiť aktuálne a predošlé zamestnanie štyroch osôb. Ak niekto z Vás má prístup do databázy Soc. poisťovne, a vedel by mi pomôcť s vyhľadaním týchto potrebných údajov, veľmi by mi pomohol. (Ide o zistenie zamestnávateľov ku 1.1.2011 a aktuálny stav ku 11.07.2011.
Ak mi viete pomôcť, prosím Vás kontaktujte ma na e-mail:

janka.dvorska@azet.sk

Chcem to zistiť veľmi diskrétne. Ďakujem pekne.
Mila123
11.07.11,17:01
Prosím Vás, pomôžte mi.
Potrebujem zistiť aktuálne a predošlé zamestnanie štyroch osôb. Ak niekto z Vás má prístup do databázy Soc. poisťovne, a vedel by mi pomôcť s vyhľadaním týchto potrebných údajov, veľmi by mi pomohol. (Ide o zistenie zamestnávateľov ku 1.1.2011 a aktuálny stav ku 11.07.2011.
Ak mi viete pomôcť, prosím Vás kontaktujte ma na e-mail:

janka.dvorska@azet.sk

Chcem to zistiť veľmi diskrétne. Ďakujem pekne.

tieto informácie sú osobné a každý má právo na ochranu osobných údajov....ak ti to nepodpísal, že máš právo s jeho údajmi disponovať, ja by som to takto určite nerobila.....aby ťa niekto nežaloval.....
:confused:
Paula
11.07.11,17:02
Prosím Vás, pomôžte mi.
Potrebujem zistiť aktuálne a predošlé zamestnanie štyroch osôb. Ak niekto z Vás má prístup do databázy Soc. poisťovne, a vedel by mi pomôcť s vyhľadaním týchto potrebných údajov, veľmi by mi pomohol. (Ide o zistenie zamestnávateľov ku 1.1.2011 a aktuálny stav ku 11.07.2011.
Ak mi viete pomôcť, prosím Vás kontaktujte ma na e-mail:

janka.dvorska@azet.sk

Chcem to zistiť veľmi diskrétne. Ďakujem pekne.


:confused:
Gina Er
11.07.11,17:04
Prosím Vás, pomôžte mi.
Potrebujem zistiť aktuálne a predošlé zamestnanie štyroch osôb. Ak niekto z Vás má prístup do databázy Soc. poisťovne, má prístup asi len zamestnanec soc.poisťovne a pochybujem,že by sa na niečo takéto dal :eek::eek::eek::eek::eek: a vedel by mi pomôcť s vyhľadaním týchto potrebných údajov, veľmi by mi pomohol. (Ide o zistenie zamestnávateľov ku 1.1.2011 a aktuálny stav ku 11.07.2011.
Ak mi viete pomôcť, prosím Vás kontaktujte ma na e-mail:

janka.dvorska@azet.sk

Chcem to zistiť veľmi diskrétne. Ďakujem pekne.
.
janka.dvorska
11.07.11,17:11
...nechcem tu rozvíjať diskusiu o etike. Ale dnes zamestnávateľ naozaj má minimálne (žiadne) možnosti zistiť, kde pracoval a akú prax získal potenciálny zamestnanec, ktorécho chce prijať do prac. pomeru. Keďže v našom prípade ide o "budúcich" zamestnancov, ktorí sú ešte v pracovnom pomere u pôvodného zamestnávateľa, nemôžem sa tam predsa "priamo" opýtať: "Prosím Vás a Ďurko Novák robí u Vás na marketingovom oddelení? Áno? A od kedy?"
Mila123
11.07.11,17:13
...nechcem tu rozvíjať diskusiu o etike. Ale dnes zamestnávateľ naozaj má minimálne (žiadne) možnosti zistiť, kde pracoval a akú prax získal potenciálny zamestnanec, ktorécho chce prijať do prac. pomeru. Keďže v našom prípade ide o "budúcich" zamestnancov, ktorí sú ešte v pracovnom pomere u pôvodného zamestnávateľa, nemôžem sa tam predsa "priamo" opýtať: "Prosím Vás a Ďurko Novák robí u Vás na marketingovom oddelení? Áno? A od kedy?"
profesný životopis predsa pomôže........neviem si predstaviť, že by sa našla čo i len jedna osoba, kt . by ti to zistila.....stálo by ju to miesto.....
srska
11.07.11,17:15
...nechcem tu rozvíjať diskusiu o etike. Ale dnes zamestnávateľ naozaj má minimálne (žiadne) možnosti zistiť, kde pracoval a akú prax získal potenciálny zamestnanec, ktorécho chce prijať do prac. pomeru. Keďže v našom prípade ide o "budúcich" zamestnancov, ktorí sú ešte v pracovnom pomere u pôvodného zamestnávateľa, nemôžem sa tam predsa "priamo" opýtať: "Prosím Vás a Ďurko Novák robí u Vás na marketingovom oddelení? Áno? A od kedy?"
noo, na to niekto v minulosti vymyslel tzv. výberové konanie - v ňom ho vylustruješ či v danom človeku niečo je alebo nie.
Gina Er
11.07.11,17:16
...nechcem tu rozvíjať diskusiu o etike. Ale dnes zamestnávateľ naozaj má minimálne (žiadne) možnosti zistiť, kde pracoval a akú prax získal potenciálny zamestnanec, ktorécho chce prijať do prac. pomeru. Keďže v našom prípade ide o "budúcich" zamestnancov, ktorí sú ešte v pracovnom pomere u pôvodného zamestnávateľa, nemôžem sa tam predsa "priamo" opýtať: "Prosím Vás a Ďurko Novák robí u Vás na marketingovom oddelení? Áno? A od kedy?"
veď si tvrdila,že nevieš,kde robia a robili,tak kam by si chcela volať a pýtať sa?
avalik
11.07.11,17:27
...nechcem tu rozvíjať diskusiu o etike. Ale dnes zamestnávateľ naozaj má minimálne (žiadne) možnosti zistiť, kde pracoval a akú prax získal potenciálny zamestnanec, ktorécho chce prijať do prac. pomeru. Keďže v našom prípade ide o "budúcich" zamestnancov, ktorí sú ešte v pracovnom pomere u pôvodného zamestnávateľa, nemôžem sa tam predsa "priamo" opýtať: "Prosím Vás a Ďurko Novák robí u Vás na marketingovom oddelení? Áno? A od kedy?"

pri vybere zamestnanciov mozes ziadat referencie
drobeceva
11.07.11,17:30
...a napokon existuje skúšobná doba;)
janka.dvorska
12.07.11,09:17
Ak mi niekto dokáže pomôcť, budem veľmi, veľmi rada.
Prosím o kontakt na môj e-mail (viď hore).
Zatiaľ ďakujem tunajším "poraďákom" za rozsiahlu diskusiu, ale nijako mi to nepomohlo vyriešiť moju požiadavku.

Ale aj tak Vám ďakujem, len nech sa mi už konečne niekto ozve, kto to vie zistiť.

Jana
Barbara
12.07.11,10:22
je to jednoduché, zavolaj rovno do SP a povedz im, že čo by si potrebovala vedieť:cool: , alebo ešte lepšie žiadaj to od nich písomne;):confused:

vonia mi to s Sherlokom? či s Poirot ????:rolleyes:

Toto zadanie je vtip dňa:D
Mila123
12.07.11,10:30
Ak mi niekto dokáže pomôcť, budem veľmi, veľmi rada.
Prosím o kontakt na môj e-mail (viď hore).
Zatiaľ ďakujem tunajším "poraďákom" za rozsiahlu diskusiu, ale nijako mi to nepomohlo vyriešiť moju požiadavku.

Ale aj tak Vám ďakujem, len nech sa mi už konečne niekto ozve, kto to vie zistiť.

Jana

zlezaradilvieš prečo ???? celé to tu bolo nereálne......
janka.dvorska
12.07.11,11:53
No ale čo mám urobiť, aby sa moja požiadavka dala zrealizovať?
Ak tu nie je nikto ochotný a zároveň schopný toto pre mňa diskrétne urobiť, tak potom je to tu celé len "mlátenie prázdnej slamy".
kn-alka
12.07.11,11:55
keď očakávaš protizákonné veci, tak sa nečuduj.
Xanti
12.07.11,11:56
Ty chceš aby niekto porušoval zákon.
Do údajov SP má prístup akurát tak SP a banky si tam zistujú veci o svojich klientoch, žiadateľoch o úver.

A že máš nereálnu požiadavku, ktorú nikto z "poraďákov" Ti nevyrieši si nechceš pripustiť.
pepsikova
12.07.11,11:58
No ale čo mám urobiť, aby sa moja požiadavka dala zrealizovať?
Ak tu nie je nikto ochotný a zároveň schopný toto pre mňa diskrétne urobiť, tak potom je to tu celé len "mlátenie prázdnej slamy"...

..toto nikto pre teba neurobí, lebo ak by sa to prevalilo,odkiaľ máš tie info ,a to by sa prevalilo!) bola by to pekná panta pre teba so súdnou dohrou a trestom..a o svoje miesto v SP dnes ťažko niekto chce prísť..chápeš?..
..už tvoja požiadavka v téme bola mlátením prázdnej slamy..
avalik
12.07.11,12:02
No ale čo mám urobiť, aby sa moja požiadavka dala zrealizovať?
Ak tu nie je nikto ochotný a zároveň schopný toto pre mňa diskrétne urobiť, tak potom je to tu celé len "mlátenie prázdnej slamy".

ono je to tu o dodorziavani pravidiel

14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.

http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html