fijadr
25.07.11,10:11
co vsetko mi treba pred otvorenim obchodu??? ako napr. inspekcna kniha, treba zajst aj na Mestsky urad - schvalenie otvaracich hodin?, co taka bezpecnost a ochrana zdravia pri praci - treba nieco k tomu?, co prevadzkovy poriadok, menovky atd.... neviem co vsetko - dakujem za informacie
Economic
25.07.11,08:58
co vsetko mi treba pred otvorenim obchodu??? ako napr. inspekcna kniha, treba zajst aj na Mestsky urad - schvalenie otvaracich hodin?, co taka bezpecnost a ochrana zdravia pri praci - treba nieco k tomu?, co prevadzkovy poriadok, menovky atd.... neviem co vsetko - dakujem za informacie


Bez urážky, ideš otvárať obchod a všetko od A po Z Ti tu má niekto písať ? Čo takto popozerať v iných podobných témach ? Zbytočne zakladáš nú tému o problematike, ktorej sa venovalo veľa príspevkov.
fijadr
26.07.11,05:32
Som tu nova, pozerala som si co som potrebovala, ale nenasla - tak som zalozila novu temu - neviem ako to tu chodi - ci musi byt nejaky osobity dovod na zalozenie novej temy (alebo to niekto musi schvalit) - prislo mi to najjednoduchsie - ak mas prehlad a vies kde najdem pozadovane informacie mozes mi dat odkaz a pozriem si to. vopred dakujem - aj za usmernenie
Danielle369
26.07.11,08:03
co vsetko mi treba pred otvorenim obchodu??? ako napr. inspekcna kniha, treba zajst aj na Mestsky urad - schvalenie otvaracich hodin?, co taka bezpecnost a ochrana zdravia pri praci - treba nieco k tomu?, co prevadzkovy poriadok, menovky atd.... neviem co vsetko - dakujem za informacie
Inšpekčná kniha je už zrušená, ked budeš mať prevádzku už komplet zariadenú, tak najprv dáš žiadosť na schválenie hygiene ..RÚVZ...

http://www.porada.sk/archive/index.php/t-164585.html

Hygiena ti dá zoznam, kde čo všetko máš vybaviť a ked všetko vybavíš tak ti prídu osobne na prevádzku schváliť otvorenie.
http://www.porada.sk/archive/index.php/t-116434.html

daj si do vyhladávania..otvorenie prevádzky,alebo obchodu
Podnikanie
26.07.11,16:00
Som tu nova, pozerala som si co som potrebovala, ale nenasla - tak som zalozila novu temu - neviem ako to tu chodi - ci musi byt nejaky osobity dovod na zalozenie novej temy (alebo to niekto musi schvalit) - prislo mi to najjednoduchsie - ak mas prehlad a vies kde najdem pozadovane informacie mozes mi dat odkaz a pozriem si to. vopred dakujem - aj za usmernenie

Na porade je o tomto dosť veľa popísaného, taký obchod sa nelíši od iných podobných, takže nemusíš hľadať presne podľa tvojho zamerania