Zavrieť

Porady

otvaram obchod s roznymi drobnymi predmetmi -suveniry, darceky a ine

co vsetko mi treba pred otvorenim obchodu??? ako napr. inspekcna kniha, treba zajst aj na Mestsky urad - schvalenie otvaracich hodin?, co taka bezpecnost a ochrana zdravia pri praci - treba nieco k tomu?, co prevadzkovy poriadok, menovky atd.... neviem co vsetko - dakujem za informacie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    fijadr Pozri príspevok
    co vsetko mi treba pred otvorenim obchodu??? ako napr. inspekcna kniha, treba zajst aj na Mestsky urad - schvalenie otvaracich hodin?, co taka bezpecnost a ochrana zdravia pri praci - treba nieco k tomu?, co prevadzkovy poriadok, menovky atd.... neviem co vsetko - dakujem za informacie
    Inšpekčná kniha je už zrušená, ked budeš mať prevádzku už komplet zariadenú, tak najprv dáš žiadosť na schválenie hygiene ..RÚVZ...

    http://www.porada.sk/archive/index.php/t-164585.html

    Hygiena ti dá zoznam, kde čo všetko máš vybaviť a ked všetko vybavíš tak ti prídu osobne na prevádzku schváliť otvorenie.
    http://www.porada.sk/archive/index.php/t-116434.html

    daj si do vyhladávania..otvorenie prevádzky,alebo obchodu

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    fijadr Pozri príspevok
    co vsetko mi treba pred otvorenim obchodu??? ako napr. inspekcna kniha, treba zajst aj na Mestsky urad - schvalenie otvaracich hodin?, co taka bezpecnost a ochrana zdravia pri praci - treba nieco k tomu?, co prevadzkovy poriadok, menovky atd.... neviem co vsetko - dakujem za informacie

    Bez urážky, ideš otvárať obchod a všetko od A po Z Ti tu má niekto písať ? Čo takto popozerať v iných podobných témach ? Zbytočne zakladáš nú tému o problematike, ktorej sa venovalo veľa príspevkov.

    fijadr je offline (nepripojený) fijadr

    fijadr
    Som tu nova, pozerala som si co som potrebovala, ale nenasla - tak som zalozila novu temu - neviem ako to tu chodi - ci musi byt nejaky osobity dovod na zalozenie novej temy (alebo to niekto musi schvalit) - prislo mi to najjednoduchsie - ak mas prehlad a vies kde najdem pozadovane informacie mozes mi dat odkaz a pozriem si to. vopred dakujem - aj za usmernenie

    Podnikanie je offline (nepripojený) Podnikanie

    http://www.podnikanie.net Podnikanie
    fijadr Pozri príspevok
    Som tu nova, pozerala som si co som potrebovala, ale nenasla - tak som zalozila novu temu - neviem ako to tu chodi - ci musi byt nejaky osobity dovod na zalozenie novej temy (alebo to niekto musi schvalit) - prislo mi to najjednoduchsie - ak mas prehlad a vies kde najdem pozadovane informacie mozes mi dat odkaz a pozriem si to. vopred dakujem - aj za usmernenie
    Na porade je o tomto dosť veľa popísaného, taký obchod sa nelíši od iných podobných, takže nemusíš hľadať presne podľa tvojho zamerania

    otvaram obchod s roznymi drobnymi predmetmi -suveniry, darceky a ine

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.