juliareiszova
25.07.11,11:40
Dobrý deň,

chcela by som Vás poraďákov poprosiť či by ste mi vedeli poradiť.

S rodinou plánujeme výlet na "cestu okolo Slovenska". Nevedeli by ste mi poradiť kde je pekne, kde sa pozrieť, čo vidieť, skrátka kde sa oplatí ísť?

(mestá, restaurácie, hotely, pamiatky, múzea, zoo, hrady, zámky.... atď):)
Mila123
25.07.11,09:44
a odiaľ si? aby som ti nenúkala ten tvoj región ako in......
Indeed
25.07.11,09:45
Možno Bojnice, Oravský hrad, Komárno a blízke lapidárium na maďarskej strane,Štúrovo-Vadaš,Zbrojnica Joža Pročka s pizzou,okolie Zakopaneho na poľskej strane ,prelom Dunajca, Poloniny narodny park....
hubatá
25.07.11,09:49
S deťmi alebo bez?
Počasie je pod psa, tak ak preferujete kúpanie radím jednoznačne termálne kúpaliská a odtiaľ robiť po okolí výlety po hradoch, pamiatkach, ZOO. Doobeda nejaká vychádzka pešo a podvečer bazén.
DANAK1
25.07.11,10:18
ahojky! odporúčam Starú Lubovnu, je tam hrad, skanzen, vojenský tábor...mali tam aj sokoliarov, v tábore sa dalo vyskúšať hádzanie sekerou a pod., bolo tam vystúpenie šermiarov... alebo Spišský hrad... tiež tam vystupujú... a v okolí je ešte Slovenský raj... jaskyne... skúste Zlú dieru (nie je to klasická jaskyna,ide sa tam s prilbami na hlave, no je to dobrý zážitok!)
buchač
25.07.11,10:33
Dobrý deň,

chcela by som Vás poraďákov poprosiť či by ste mi vedeli poradiť.

S rodinou plánujeme výlet na "cestu okolo Slovenska". Nevedeli by ste mi poradiť kde je pekne, kde sa pozrieť, čo vidieť, skrátka kde sa oplatí ísť?

(mestá, restaurácie, hotely, pamiatky, múzea, zoo, hrady, zámky.... atď):)

add 1. - hotely , reštiky ......ešte dodaj , že pizzatérie ...a dielo bude dokonané a dokonalé ...;););)

add 2. - kde sa oplatí ???....každý má predsa svoje gusto ...

add 3. - koľko že to máš dovolenky ???........jeden rok by možno postačil ...možno ....;)
ivana1973
25.07.11,10:35
Spišský hrad - robia atrakcie pre návštevníkov, Slovenský raj - Tomášovský výhľad, Tatry, Tatralandia, Nízke Tatry - demanovské jaskyne, výstup na Ďumbier, SNV - ZOO, Pieniny - plavba plťou, Červený Kláštor, Krásna Hôrka, Betliar, Východ - Morské oko, Drevené kostolíky
arizona
25.07.11,10:40
Indeed
25.07.11,10:42
Spišský hrad - robia atrakcie pre návštevníkov, Slovenský raj - Tomášovský výhľad, Tatry, Tatralandia, Nízke Tatry - demanovské jaskyne, výstup na Ďumbier, SNV - ZOO, Pieniny - plavba plťou, Červený Kláštor, Krásna Hôrka, Betliar, Východ - Morské oko, Drevené kostolíky

asi sme sa zhodli..

viď prispevok #3
Erislava
25.07.11,10:47
Bojnice určite, krásna ZOO, zámok, sokoliari, kúpalisko Čajka. Banská Štiavnica, krásne mesto - banské múzeum v prírode, galéria, Starý zámok, Nový zámok, dedičná štôlňa. Tále - prírodné kúpalisko, opičia dráha, zo Srdiečka skvelé túry, Donovaly rozprávková dedinka Habakuky, bobová dráha, opičia dráha. Určite jaskyne, nádherný je Spišský hrad,Krásna Hôrka, Levoča, pohyblivý betlehem v Rajeckej Lesnej, Čičmany, Čierny Balog - cesta čiernohorskou železničkou a potom prechádzka skanzemom Vydrovo. Jednoducho Slovensko je krásne.
juliareiszova
26.07.11,18:16
z bratislavy...
juliareiszova
26.07.11,18:21
Ďakujem Vám všetkým za Vaše rady! :) Určite dám vedieť aké krásne Slovensko je!
osky
27.07.11,04:03
je tu niekde tema Cestovanie po slovensku.
arizona ti tiez uz vela prilepila.treba pohladat!!!!!!!
tonkam88
29.07.11,19:34
pozri si penzion Drevenica na Šumiaci, sme na rozhraní troch národných parkov Nízke tatry, Muránska planina a Slovenský raj. Je tu ozaj veľa vecí ktoré sa oplatia navštíviť.
nej
25.05.12,06:12
porúčam Červený Kameň a historický festival. Zajtra sa koná, bude trvať dva dni. ja sa teším na výstrely z dela, šermiarov, starú kuchyňu a skrátka oživlý stredovek.
nelanela
10.07.12,19:30
Banská Štiavnica bude mať živý šach už túto sobotu. Neviem odkedy, ale takéto akcie bývajú počas jasného dňa až do večera. Živý šach už v Štiavnici bol niekoľko klrát a vždy to prilákalo všetky naše televízie, tak si to nenechajte ujsť. Napr. http://zaujimavosti.net/zabava-hry-mix-koktail/v-banskej-stiavnici-v-sobotu-zivy-sach-templari-aj-husiti/